Wpis z mikrobloga

Mireczki jak ktoś ma myszkę a4 tech bloody V7 X7 i podobne to fajna sprawa to są makra do tej myszki, wczoraj sobie obczaiłem jakieś na no recoil i rzeczywiście działa ale na dłuższą metę nie ma sensu z tym grać bo to trochę no-skill mode. Planuje sobie teraz tylko wgrać takie na awe, że zmienia na nóż i reload jest szybszy, ogólnie to jest fajna sprawa bo makra wgrywane są do myszki a nie obsługuje tego żaden program

Tak to działa:

#csgo
  • 31
@epll: bardzo ciężko by to było udowodnić bo działa to tak, że przy naciśnięciu i trzymaniu strzału celownik robi milimetrowe przeskoki w odpowiednich kierunkach a zawsze możesz sobie to wyłączać i włączać
@epll: ja latałem z tym wczoraj 2 mapy grając z goldami I i II na turniejówce i ogólnie rzeczywiście była celność trochę lepsza ale żeby na prawdę to działało porządnie to trzeba zrobić samemu takie makro pod swoją czułość myszki i rozdziałke bo inaczej to nie ma sensu
@Stefaniak91: No to ja bym na wszelki wypadek przerzucił itemy z tego konta na jakieś inne bo jeśli cie zreportowali w tych 2 meczach to może być różnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)