Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem niepocieszona planowaną w tym roku rozbiórką Universamu na Grochowie? Smutek w #!$%@?, w jego miejscu ma powstać jakiś szesnastopietrowiec z kompleksem usługowym. Universam nie jest piękny, ale dla mnie ma ogromną wartość sentymentalną, czas się tam zatrzymał, a dodatkowo znajduje sie przy nim świetny bazar. Czekam jeszcze aż zlikwidują rurki i wszelkie piękne kamienice na Targowej :<

#oswiadczenie #gorzkiezale #grochow #warszawa #universam #universamgrochow
  • 27
@kozaqwawa: Pokażę Ci o które mi chodzi pózniej, jak wbiję na Google Maps ;> Nie wiem, czy był, choć to wydawałoby się dość logiczne (jak Smyk), aczkolwiek od dawna słyszę o likwidacji, a teraz piszą juz w internetach więcej.
@pazdzioch564: Pamiętasz jak było kilka/kilkanaście lat temu? To miejsce zawsze było oblegane, ale zastanawiam się, czy zmieniło się towarzystwo. W ogóle pamietam taką ekscentryczną kobietę, ubierała się bardzo specyficznie, i chyba kojarzą ją wszyscy, którzy bywali w okolicy. Plotka głosiła, że była prostytutką
@Aerials: jestem dosyć młodej daty (94r.) ale miejsce pamiętam doskonale bo co chwilę tam się chodziło :D tak pamiętam ja. Ubierala się, hmmm jak By to powiedzieć, ekstrawagancko? Nie wiem czy to dobre określenie. W każdym bądź razie moje skojarzenie z Nią to po prostu ze była chora psychicznie.
@Aerials: dawno już nie. Zazwyczaj ja widywalem nie pod samym Universamem ale przy Garwolinskiej w pobliżu kładki, czy tam na przystanku tramwajowym. Swój wiek juz wtedy chyba miała wiec można przypuszczać ze zmarła :/