Wpis z mikrobloga

@doktorplaga: tu masz rozpisane jak tworzyć własne kompleksy sztangowe. Z gotowych i przetestowanych przeze mnie polecę Ci bear complex i kompleksy stąd. Sprawdź też trening Javorka - można robić w domu.
Generalnie układaj sobie te kompleksy jak chcesz, jak coś Ci nie pasuje, wyrzuć, jak lubisz jakieś ćwiczenie, to je dołóż, pamiętając o ogólnych zasadach z pierwszego linku.
Ale racja, że można by zebrać gotowce w jednym miejscu, bo czasem
  • Odpowiedz
@ninetyfive: Zainteresowałeś mnie tym wpisem. Od przyszłego tygodnia spróbuję robić bear complex na siłce, a jeden z hantlami w domu. Mam od razu pytanie, jeśli robiłbym dwa razy w tygodniu kompleks, a do tego cztery razy w tygodniu trening siłowy, to wrzucać jeszcze lekkie cardio? Masz doświadczenie w tych sprawach?
  • Odpowiedz
@Pocholere: ekspertem to ja nie jestem, ale ćwiczę w bardzo podobny sposób: 4x siłowy (każdy zakończony cardio 20-30'), raz kompleksy sztangowe i raz interwały zakończone krótkim cardio. Twoim celem jest redukcja, sądząc po wyborze treningu? Aeroby nie są wcale potrzebne, jeśli masz deficyt kcal, niemniej ja je robię m.in. dla lepszej wydolności (parę dni temu ktoś wrzucał fajny artykuł dotyczący zalet cardio), która pomaga w treningu siłowym. No i zawsze to
  • Odpowiedz