Wpis z mikrobloga

Lumia 730/735 - piękny telefon. Szkoda tylko, że brakuje mu wręcz podstawowej funkcjonalności takiej jak jakaś dioda powiadomień o mailach/smsach. To jest tak śmieszne, że aż żałosne... Wychodząc z pokoju mam za każdym razem sprawdzać czy przypadkiem nie ma wiadomości? Biznesmen jak pójdzie do wc to też ma zawsze włączać telefon i sprawdzać czy ktoś nie dzwonił?

I w ten oto sposób #windowsphone jest dla mnie zabawką, a nie telefonem.

#bojowkawindowsphone #bojowkaandroid
  • 19
@Sihill_pl: No jak dla mnie to jest bardzo podstawowa opcja w telefonie, aż dziwne że do tej pory tego w WP nie było.
Nie mniej jednak bardziej się spodziewałem, że zrobią diodę z tej ikonki windowsa, choć znowu najnowsze modele już nie mają tego panelu sterowania...

Źle to rozegrali ;)

@glosnik: Dzięki ;)
@Sihill_pl: Z tego co wiem to akurat ta Nokia właśnie nie ma ScreenGlance czy jakoś tak, choć jak dla mnie ten Glance to też nie jest do końca dobre rozwiązanie, bo sprawdza się tylko w Amoledach. Jednak dioda led jest najlepszym rozwiązaniem...
@Eau-Rouge: Ale ja tego nie kupiłem :) Po prostu widziałem w sklepie, bardzo (ale to bardzo mi się spodobał ten telefon) po czym sprawdziłem w domu że nie ma podstawowej funkcjonalności.
Równie dobrze mogliby wpaść na pomysł by nie obsługiwał smsów czy maili ;)
@matiserek: No z całym szacunkiem, ale Lumia 730 to jest naprawdę dobry telefon. Już nie traktujmy tego jak jakiegoś lowendu...
Zresztą to nie musi być biznesmen, wystarczy jakiś zwykły człowiek/pracownik. No nie wyobrażam sobie żeby co chwilę sprawdzać stan telefonu. A Glance pobiera trochę dużo baterii jak nie ma Amoledu (tu akurat i tak Glance nie ma).