Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #tfwnogf #przegryw

Kochane Mirki, oddaje swoją stulejowatość w wasze plusy. Poznałem w święta bardzo fajną dziewczynę, ale moje n----------e socjalno-mózgowe, nie pozwala mi napisać do niej. Jak będą 44 Plusy to wyjdę z piwnicy i ją gdzieś zaproszę. Macie może też jakiś pomysł gdzie mógłbym ją zabrać, bo nie miałem nigdy dziewczyny, a kino wydaje się oklepane.

Więc albo piwnica albo życie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jbmnt_whoop_whoop: Dobry człowieku, sam dawniej kiedyś byłem taki. Daje Ci plusa, i oprócz Tego będę trzymał za Ciebie kciuki, wierzę w Ciebie! mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem ;). I pamiętaj! nie bój się jej dotykać, dotykaj ją tak jak myszkę od komputera! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na poczatek spacer , wiekszosc dziewczyn wbrew pozorom lubi p--o wiec moze po drodze jakis pub. Pozniej koniecznie buziak ( jak nie masz pomyslu to powiedz ze mama/tata/brat/szwagier etc powiedzial ze jak wrocisz bez buziala to cie zabija
Powodzenia Mirku
  • Odpowiedz
@CzerwonaPapryka1: Prawda. Ale czasami niektórzy potrzebują dodatkowego impulsu. Np. "Błogosławieństwo" kolegi/koleżanki "No dawaj, nie bądź p---a, napisz do niej/jego i się ustawcie, nic nie masz do stracenia"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@schowanemo: Co do myszki od komputera, to może być zły przykład jak ja mam taką z 17 przyciskami, bardziej by to przypominało szukania punktu G ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale tak kontakt fizyczny od samego początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest dobry
  • Odpowiedz