Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #tfwnogf #przegryw

Kochane Mirki, oddaje swoją stulejowatość w wasze plusy. Poznałem w święta bardzo fajną dziewczynę, ale moje #!$%@? socjalno-mózgowe, nie pozwala mi napisać do niej. Jak będą 44 Plusy to wyjdę z piwnicy i ją gdzieś zaproszę. Macie może też jakiś pomysł gdzie mógłbym ją zabrać, bo nie miałem nigdy dziewczyny, a kino wydaje się oklepane.

Więc albo piwnica albo życie
  • 42
  • Odpowiedz
@jbmnt_whoop_whoop: kino nie jest oklepane. Normalne, jeśli jesteś dla niej choć trochę interesujący to forma nie bedzie miała znaczenia. Jak nie cieknie Ci slina z buzi i normalnie będziesz rozmawiał z różowym to będzie dobrze. Na pewno nie atakuj jej poprzez wkupywanie się (fancy drinki, koktajle, czy milion 500 rzeczy w kinie). Wybierz jakiś ciekawy film (nie musi być komedia romantyczna) raczej taki co da Ci możliwość dyskusji po seansie,
  • Odpowiedz
@jbmnt_whoop_whoop: Burger King i zamów potrójnego Whoopera. Niech wie że nie jesteś gołodupcem i stać Cię. I masz wszystko zjeść, nawet jeśli miałbyś później rzygać całą noc.
  • Odpowiedz
@jbmnt_whoop_whoop: Idź z nią do teatru. Prawie jak kino, a jednak trochę oryginalnej. Potem jakaś kawiarenka i sobie pogadajcie o przedstawieniu, a dalej poleci. Nic na siłę nie szpanuj, nie bajeruj za mocno i tyle. Tylko przedstawienie nie za długie i nie za ciężkie. Sprawdź co grają w okolicy, wybierz ze 2-3 i do niej zagadaj czy lubi teatr, czy by się nie przeszła, bo grają coś tam. Nie musi
  • Odpowiedz
@jbmnt_whoop_whoop: Stary zabierz na spacer, a jak będzie zimno na dworze to po wszystkim do kawiarni na kawę /herbatę. Nie ważne gdzie pójdziecie, ważne jak będziecie się dogadywać. Do kina to do dupy. Obejrzycie, nie pogadacie, chyba ze po seansie ale ciągle będziecie gadać o filmie? Rozmową znajdziecie wspólne zainteresowania, a jak wybierzesz jakies fajne miejsce na spacer to będzie miło
  • Odpowiedz