Wpis z mikrobloga

zapomniałem kupić różowemupaskowi dżem xDD

skoro mnie zawodzisz w tak błahych sprawach skąd mam wiedzieć że mnie nie zawiedziesz jak będzie coś powazniejszego?

musimy ograniczać ilość czasu jaki ze sobą spędzamy


XDDDDDDDDDD

#logikarozowychpaskow


  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blondroll: zapomnieć

1. przestać pamiętać o kimś lub o czymś;
2. nie wziąć czegoś przez nieuwagę;
3. nie zrobić czegoś w odpowiednim momencie;
4. stracić po pewnym czasie
  • Odpowiedz
@Lrrr: Bylem kiedys z dziewczyna, ktora autentycznie ze mna przez podobna akcje zerwala. Szlo to mniej wiecej tak: "Nie sluchasz mnie, wiec boje sie, ze jak powierze Ci wazna sprawe to sobie nie poradzisz". Tak wiec, albo juz kogos ma i spotyka sie z nim po kryjomu a z Toba szuka tylko glupich podtekstów, zeby zerwac, albo ma powazne problemy z bania.
  • Odpowiedz
@Lrrr: nie bagatelizuj wagi dźemu. Już w słowiańskiej medycynie ludowej żurawina była znana z leczniczych właściwości porównywanych dzisiaj tylko do szczepionek. Nie wiesz do czego Twój #rozowypasek chciał użyć wspomnianego dźema!!! W czasach średniowiecznych słynna Hildegarda z Bingen zalecała owoce żurawiny przy bolesnych miesiączkach. Czy teraz nie wydaje Ci się bardziej zrozumiała #logikarozowychpaskow?
  • Odpowiedz
@dj_mysz: w celu zdobycia dziewczyny? nie wygladać jak g---o, nie śmierdzieć z ryja, nie nosić sportowych okularów i nie udawać muzyka
  • Odpowiedz
@Lrrr: Olej te przeprosiny. Strzelam, że jesteś jeszcze młody. Nie ciągnij związku z taką osobą. Twój różowypasek werbalnie napluł ci po prostu w twarz. Choćbyś stawał na rzęsach takie sytuacje będzie ci gotować wielokrotnie, aż jej o--------i do reszty. Nie usprawiedliwiaj jej w myślach. Po prostu kulturalnie wycofaj się z tego związku, a uwierz mi, że dzięki temu za parę lat będziesz miał więcej włosów na głowie.
  • Odpowiedz