Wpis z mikrobloga

@Sacron: u mnie się to w miarę sprawdzało, ale głośność dźwięku na źródle nie mogła być zbyt duża.
Ale transmiter jeśli jest porządny to sprawdzi się lepiej - ale kosztuje parę złotych więcej.

Jak chcesz to mam taką kasetę (nówkę) na zbyciu za grosze ;)
@maciekawski: @Sacron: Szczerze, to ja bym na twoim miejscu odłożył trochę grosza i kupił najtańsze radio z auxem, widziałem i słuchałem transmitera w akcji i jest to niestety przednia paździerz, podobnie z kasetą.
@Sacron: taka kazeta to 2 zeta na alledrogo. Transmitery miałem ze cztery bo tak jak kolega wyżej wspomniał tandeta straszna. Do 10 pln na alledrogo taki transmiter. Kup sobie ze dwa od razu, najlepiej z wejściem na karty pamięci ;)
@sbk7225: nie, nigdy nie korzystałem tak na dobre, przesiadłem się na radio z AUX.
Słuchałem jednak paru z różnych przedziałów cenowych (jeden za ok. 5 zł, drugi za ok. 50 zł) i różnica w jakości była zauważalna.

Pytanie pojawia się inne - czy warto w to inwestować jeśli za stówkę można wyrwać dobre używane radio z CD/AUX/USB? Jedyny argument to chyba chęć zachowania oryginalnego wyglądu.
@Sacron: Jest na pewno, kwestia jak brzydki będzie efekt. Radio zakładam, że oryginalne? W jakiej furze? Pozostaje jeszcze opcja zakupu przenośnych głośników do telefonu, zestaw głośnomówiący i granie w jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sacron: też mam Ibizę IIFL z takim radiem. Z moich poszukiwań wiem, że nie ma opcji ładnego wpasowania innego radia. Chyba, że to zostawisz nieużywane, a drugie pod kierownicą zamontujesz.

Ja używam takiej kasety jak szukasz. Kabel od niej prowadzę na dół do tej półeczki, a potem pod deską aż pod okno z lewej strony, bo słucham przez spotify w telefonie.
@Strigiformes: Pogodziłem się z faktem, że nie da się zmienić radia, żeby to jakoś wyglądało i teraz szukam zamienników, ale na początek sprawdzę ten transmiter, bo widzę, że sporo osób narzeka na jakość tych kaset
dla mnie transmitter odpada ze względu na spotify

@Strigiformes: czemu? Przecież normalnie idzie podłączyć telefona kablem mini jack do transmitera. Jeździłem tak jakiś czas, ale jednak karta wygodniejsza.

@Sacron: w baltradzie mają 3 rodzaje, u nich kup. Ja mam ten najtańszy i jak pisałem wyżej, oprócz wymieniania go na nowy po zepsuciu gra dobrze.