Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: mam 1:65 000 i szukam czegoś dokładniejszego. Ta 50-tka sensownie zrobiona, czytelna?

Zamiast oklejania są mapniki :) moja jest laminowana, więc sobie chętnie po niej bazgrzę, ale ma odpowiednie zgięcia- przy oddaniu do laminowania zgięć nie będzie, w dodarku laminowanie nie wychodzi poza brzegi, więc i tak podmaka, stąd i konieczność mapnika.
@kasiknocheinmal: Najlepsza mapa jaka jest dostępna to wydawnictwa Compass Kraków, jak przemaka to bierzesz taśmę klejącą przezroczystą szeroką na 5cm i obklejasz pasek po pasku, na zakładkę, mapa Demart to jest tragedia, jest jeszcze mapa Wojciecha Krukara skala mapy bodajże 1:60 000, ale nie jest tak przejrzysta jak Compass.
@kasiknocheinmal:tutaj masz podgląd do mapy Compassu. Nie zrobili jeszcze mapnika, który gdzieś tam nie przecieka albo wkrótce nie zacznie :) Sam laminuję/oklejam wszystkie mapy, zgięcia robią się po jednym wyjeździe. Laminują również poza brzegi, tylko trzeba im o tym powiedzieć (czego i tak nie polecam, bo taka wystająca folia jest niewygodna), ja po prostu szczelnie taśmą oklejam brzegi. Nawet jak taka mapa zamoknie kiedyś, to nadal jest tak mocna, że