Wpis z mikrobloga

Moi znajomi, którzy od miesiąca znaleźli sobie miejsce w mojej szufladzie z napisem #przegryw , pod wpływem desperacji ściągnęli tindera. Siedzą i lajkują hurtowo, żeby zwiększyć szanse na #seks ... Jednak najlepsza jest #cebula - znajomek Karol, który oszczędza dosłownie na wszystkim. Opowiadali mi, jak Czarek chciał papier od niego, bo mu się skończył a był po sraniu- efekt tego był taki, że pół godziny go błagał o parę listków :D W ogóle, znał ich 5 lat, a mimo to mieszkał jak w hotelu. Pasta do zębów, szczoteczka, ręcznik- wszystko w pokoju, mimo że nikt by go przecież nie #!$%@?ł... Imprezy w mieszkaniu były, ale tylko zaufani ludzie. Zresztą akcja z papierem wyjaśniła jego dziwne nawyki.

Wpadłem do nich na nowe mieszkanie. Zajarany chwali się, że stół kupił za 100 #!$%@? ZŁOTYCH. Taki solidny, duży, fajny- o jego zaletach już wiem wszystko. Oczywiście na stole została folia xD

I tak Czarek robi sobie herbatę, idzie do pokoju do niego (mieszka w salonie) pogadać. Stawia herbatę na stół i słyszy:
- ej, ale weź tą herbatę bo mi folię przypalisz

Czaicie #!$%@?? FOLIĘ MU PRZYPALI. Kolejny level- dbanie o rzeczy, które konserwują rzeczy na dłużej.

No i tak wracając do tego tindera- umówił się z laską (w końcu może zarucha, od liceum chwalił się jak to z koleżanką o matmie gadał na przerwach). Zaśmiałem się i powiedziałem, że wyda na żarcie na mieście przecież. A rwał na klasę- jaki kulturalny, elokwentny i staroświecki. Nie mogąc wyjść z podziwu już wyobrażałem sobie jak idą do knajpy i z bulem i nadziejią że to tylko sen wyciąga złotówy z portfela.

#!$%@? zaprosił dziewczę do knajpy gdzie zapłacił za dwie osoby 15 #!$%@? złotych. Z napojami.

#coolstory #truestory

Jak się spodoba, będzie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@XAIMEII: nie wiem, bogaty to on nie jest- ze wsi pochodzi, ale kurna biedą też nie zalatuje. Właściwie jest na tym samym poziomie co inny mniej zamożny znajomek, który bez skrupułów sypnie kasą, choć też z głowa. Ten jegomość ma po prostu cebulosomy we krwi :D