Wpis z mikrobloga

Praca dla ogarniających język niemiecki i wiedzących co to komputer. Więcej szczegółów z IT można się nauczyć, grunt to szprechać. Korpo z systemem zmianowym, pensją między 2k-3k (do negocjacji) i różnymi dodatkami. Znajoma twierdzi, że jest spoko. Obiecała dać mi kawałek tortu jak znajdę chętnych, więc ogłaszam jak wyżej i niżej, a w sprawie szczegółów - link niżej, natomiast kontaktu - pisz na PW. Poniżej opis stanowiska, dla cwańszych są jeszcze dwa levele bardziej zaawansowane - to też przez PW gdyby kogoś interesowało.

http://wklej.org/hash/3f96d33706e/
#poznan #praca
  • 28
@Taiffun: ale sie wstydziles napisac ze chodzi o widzenie na sluchawce ;)

slyszalem ze w poznaniu centusie ale zeby 3k ofertowac komus z komunikatywnym niemieckim? tyle sie nie proponuje za sama znajomosc tego jezyka do prostych tlumaczen a co dopiero zmianowo w IT i to jeszcze w SAP

ale tam kogos glowa boli
@bazingaxl: nie wstydziłem, szczegóły pod linkiem, sam robię co innego więc nie zwróciłem uwagi na to, że używanie telefonu to ujma. ;)
@hocuspocus: nic nie mam, pomyślałem że jak kogoś znajdę to wpadnie tort, a jak nie to nie. ;)
@rzet: nie wiem, uprzedzając fakty i ulubione pytania pytałem o kwoty, to dowiedziałem się że raczej nie schodzi się poniżej 2k ale nie przekracza też 3k na początku.
@
czemu?


@Taiffun: a chcialbys sam zmianowo wisiec na sluchawce z niemcani i szwajcrami za 2300 netto, chodzic do poznanskiego wynajetej kawalerki za 1600 i mamie mowic ze pracujesz w SAP IT corpo ;) w zasadzie to chyba wiecej placi amazon patologiizewsi

to naprawde smieszna stawka, przypomniala mi sie znajoma ktory w malej firmie pod wawa tlumaczy kilka maili handlowych dziennie i siedzi na fejsie caly dzien za 6700 brutto i to
@bazingaxl: nie znam kontekstu z jakiego piszesz ani globalnej sytuacji na rynku pracy, więc trudno mi się odnieść, ale chętnie czytam różne przykłady. Sam zarabiam póki co niewiele, ale podoba mi się to co robię, więc wyrównuje się na przykład, i nie mam ciśnienia żeby szukać czego innego tylko ze względu na hajs. Nie wiem też, jakie perspektywy mają językowcy, więc nie mam jak ocenić tej oferty na tle innych. Tak
@bazingaxl: Często widzę Cię w tematach dot. zarobków w IT. No i nie wiem już czy jestem totalnym #przegryw zarabiając parę stówek ponad górne widełki tego ogłoszenia. W sumie pierwsza praca na etat, 3 lata na stanowisku, na umowie o pracę, spółka skarbu państwa, 90% czasu w T-SQL, 5% Delphi i 5% na robieniu za ręcznego ETL-a (bo dostałem gówniano zrobioną bazę i nie ma czasu na wdrożenie jakiegoś ETL-a bo
@ludzik: A i u siebie cenię sobie poważne traktowanie mojego czasu. Jak byłem na paru rozmowach i pytałem o to jak ujmowane są nadgodziny to dostawałem jakieś mgliste odpowiedzi i pewnie ten punkt powodował że nie byli zainteresowani. Jak mają mnie robić w rogi albo zakładać że dadzą 4k i mam zazwyczaj siedzieć po 10-12h to dzięki. W aktualnym miejscu nadgodziny są zwracane w postaci wolnego i jest to fajny układ.
@ludzik: wspolczuje Ci co moge wiecej ?

zawsze mam wiele wspolczucia dla ludzi ktorzy robia cos z pasji i wyboru i robia to za 1/4-1/3 ceny, z drugiej strony bardzo lubie takie osoby bo do czasu az sie obudza a najczesciej budza sie po 40tce gdy jest juz troche pozno to ja jako szef mam juz 5 audi zmienione z ich pracy

co chcesz uslyszec, powiem Ci wszystko bys dalej ciezko