Wpis z mikrobloga

@donmuchito1992: Gość piszący nie jest zbyt rozgarnięty co nie zmienia faktu że idea wolniejszego (nie całkowicie wolnego) dostępu do broni jest słuszna. Prosta sprawa, każdy bandzior ma broń, bo bandzior ma gdzieś zapisy ustawy, a kupić broń na czarno możesz od ręki w 10 minut. Osoby które broni dostać nie mogą to Ci porządni którzy właśnie chcą przestrzegać ustawy, obecne prawo jedynie sprawia że Ci porządni nie mają jak się bronić
  • Odpowiedz
@donmuchito1992: Broń sportowa to zupełnie co innego co ta do obrony koniecznej, także nie do końca rozumiem dlaczego ta kwestia się tu pojawia. Za noszenie broni sportowej nie w zamkniętym pudełku pod kluczem dostajesz dozór prokuratorski. Kwestia rozbija się o broń do obrony koniecznej..
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Nie wiem ile jest napadów z bronią palną, chętnie przeczytam statystyki, ale z nożem jest już pełno napadów, nie tak dawno w Łodzi zasztyletowana chłopaka na Piotrkowskiej bo się nierówno spojrzał. Ja sam osobiście chciałem swojego czasu kupić sobie broń, mieszkam w Łodzi, nieprzyjemna okolica, co drugi człowiek chodzi tutaj z nożem, co weekend jest awantura i przyjeżdza policja do pobliskiego parku. Osobiście boję się i chciałbym mieć zabezpieczenie ale
  • Odpowiedz