Wpis z mikrobloga

Apropo #!$%@? Widzewa, przygotowałem małą statystykę wyczynów na ławce trenerskiej ich asystenta, znanego bardziej jako wszechwiedzący ekspert piłkarski w NC+, Krzycha Przytuły:
- Jako trener Hutnika Kraków rozwalił klub od środka: męcił, knuł, opowiadał wokół klubu bzdury, nagabywał zawodników i obiecywał im gruszki na wierzbie. O #!$%@? mu chodziło - pewnie jego prywatny interes, nie jestem z Krakowa więc nie będę się w temacie Hutnika zagłębiać, ale można poczytać o nim opinie na różnych forach związanych z krakowskim klubem
- W ŁKS Łomża, mimo silnego na papierze składu mogącego nawiązać kontakt z czołówką, pozostawił zespół po rundzie jesiennej na samym dnie tabeli. Oczywiście on swojej winy w tym nie widział, winny był tylko zarząd, miasto i wszyscy w mieście, tylko nie Krzysiu. Przy okazji #!$%@?ł znowu klub od środka - schemat ten sam jak w Hutniku, niestety miał duży posłuch wśród zawodników którzy ufali mu bezgranicznie (a także głupotom przez niego wypowiadanym). Apogeum bezczelności tego typa nastąpiło wtedy, gdy zbuntował chłopaków przed samym meczem (a grali wówczas z ostatnim tabeli jako przedostatnia drużyna), wskutek czego nie wyszli na mecz. Dwie kolejki później ŚWIADOMIE wystawił pauzujących zawodników w meczu ligowym za co był kolejny walkower. Po tych wszystkich akcjach klub #!$%@?ł go dyscyplinarnie, a jego Infinity na krakowskich numerach rejestracyjnych ma dożywotni zakaz zbliżania się w pobliże stadionu.
- Okocimski Brzesko: podjął się ratowania zespołu przed spadkiem z I ligi, skutek był... sami się domyślcie.
- Miedź Legnica (jako asystent innego asa Stawowego): po rundzie obu panom podziękowano, bo zamiast walki o awans było poważne zagrożenie spadkiem.
- Widzew: j/w, z tym że dalej myślą ze Stawowym że w Łodzi za 2 lata zawita CL xD

Na szczęście w poniedziałek (ba, nawet jutro!) zobaczymy tego błazna w studiu lub komentującego mecz. Kibice Widzewa (i innych klubów) - przejrzyjcie na oczy, bo ten złotousty model o aparycji playboya dokończy dzieła zniszczenia w jeszcze bardziej kompromitującym stylu jak dziś w Legnicy.
#mecz #pilkanozna #pierwszaligastylzycia #widzew
bebeto39 - Apropo #!$%@? Widzewa, przygotowałem małą statystykę wyczynów na ławce tre...

źródło: comment_tNTRZXWYNNAmbXYV3l547clzxpUsWzKs.jpg

Pobierz
  • 10
@Adams_GA: właściwie nawet nie widzew sam w sobie, tylko cacek, o którym już 2 lata temu pisałem, że jak długo będzie w widzewie, to tak długo się tam będzie źle działo, bo ten frajer chce po prostu wycisnąć widzew jak cytrynę.
wycisnąć widzew jak cytrynę.


@Wojt_ASR: Kurde pisałem Ci to już. Wycisnąć to on już nie ma co. Bo ten debil włożył w ten klub kilkadziesiąt milionów, których już nigdy nie odzyska. Ale skoro pare lat temu Widzew miał jedne z wyższych płac w Polsce. Typ z 2 ligi rumuńskiej co nawet nigdy na ławce nie usiadł zarabiał 30 tysięcy na miesiąc itp. itd. Cacek jest po prostu zadufanym zjebem, który myśli,