Wpis z mikrobloga

1) Bądż @pqp_1
2) Miej #samsung galaxy note 3
3) uważaj, że telefon komórkowy to najważniejsza rzecz w życiu
4) pluj na wszystkich którzy posiadają jakikolwiek inny telefon niż samsung
5) #windowsmobile tylko dla biedaków hehehe
6) #ios tylko dla kretynów huehue
6) #tylkoandroid
6) #wiecejrdzeniuf
7) redtube.com ->hot teen galaxy appopenspeedtest
8) #fap
9) ostatecznie brak profitu
  • 27
Rozumiem być fanbojem, ale pluć na wszystkich, bo wolą inny telefon? xD


@kocham_jeze: To bardzo charakterystyczne dla Polaków i piszę teraz serio. Nigdzie nie spotkałem się z taką ideowością, a w sumie walką o byle gówno, które jest mylone z czymś ważnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko Messi! Ronaldo! Prawica! Lewica! W Polsce nawet trollowanie biorą na serio i się z tym utożsamiają, patrz neuropejscy żydzi, lel
@pqp_1: s5 jest gówniany, mialam przez niecaly miesiac. nie wiem co z nim nie tak, ale na stockowym romie bardzo zamulał :) pozniej jakiegos customa wgralam i bylo to samo, fajny bajer z tym czytnikiem palca mial tylko, ale i tak w 60% przypadków nie "łapało" za pierwszym razem
@pqp_1: nie sądze by było jak mówisz, po prostu s5 działał dosyć płynnie, ale zdarzały mu się częste i stosunkowo długie laggi :) pewnie to przez nakladke touchwizz. do tego byl problem z aparatem, duzo osob sie z tym boryka. AF nie chce ostrzyc na bliż
@pqp_1: to możliwe, że jest tak mówisz. ja mialam 4.4.2 chyba na nim. na ogół zamulony LG G3 też wraz z lollipopem bardzo fajnie przyspieszył :) ostatnio kupilam juz drugiego Nexusa 5 i śmialo stwierdzam, ze nie ma lepszego obecnie telefonu pod wzgledem predkosci dzialania
@koch4m_cie: ogolem lolipop byl wymierzony w szybkosc, teraz wiekszosc z lolipopem znacznie przyspieszyla, nexus mimo ze 2x tanszy od iphone, to szybszy i bardziej zaawansowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pqp_1: niestety, iPhone umarł wraz ze śmiercią tego słynnego Bila Gatesa czy coś. 4 jeszcze była "ok", ale kupować jej następców to głupota. pod każdym względem. miałam 5 i był bardzo ladnie wykonany, ale znacznie gorzej niż perfekcyjny Htc One M7, miał dobry aparat, ale na tym jego zalety sie kończą. trzeba być masochistą żeby go używać. Wychodząc rano o 8 na uczelnie to już o 13 mogłam mieć 5% baterii,
@pqp_1: nie no, ale takiego ip6 to bym sobie troche pouzywala. tak z ciekawosci, ale co tam ciekawego jest to nie wiem. macałeś go? pieknie wykonany. kumpel z grupy (fanboy apple) od razu do mnie podbiegl tuż po premierze z tekstem "slyszalas, ze iphone 6 to najlepiej wykonany telefon jaki powstal w naszych dziejach?" xD