Wpis z mikrobloga

Miraski i Mirunie, mam parę gierek na steama, do których seriale tylko się kurzą, bo:
- już mam w biblliotece;
- nie podoba mi się;
- i tak nie mam czasu w nie grać

a są to m.in.:
- tropico 4;
- magicka;
- to the moon;
- mount & blade: ogniem i mieczem;
- Alan Wake: American Nightmare gift;
- Sid Meier's Civilization V DLC - Gods and Kings Steam gift;
- jakieś humblowe śmieci o których nie chce mi się pisać;
- jakieć originowe barachło;
- bla bla bla;
- coś tam napewno się wyszpera jeszcze, gdzieś chyba mam ETS 2;

Jeśli chcecie, to tu stawiam pytanie: rozdać tradycyjnym sposobem #rozdajo, wymyśleć jakiś mały konkursik lub coś w ten deseń, czy może olać temat?

Chciałbym nadmienić, że te crapy chciałbym przekazać wam, bo pożytku z nich i tak nie mam a wyrzucać/robić #rozdajo na jakichś forach z grami nie chcę. Na ewentualne odpowiedzi czekam, hmm, powiedzmy do godziny 00:53 w niedzielę (pełną dobę).

Co myślicie? Dla kogoś to w zasadzie zawsze +1 w biblioteczce ( ͡ ͜ʖ ͡) #cebuladeals

EDIT: KOMĘTAŻE CO DO POMYSŁUW NA KONKURSY PLUSOWANE Z GURY, DZIENKS! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz
źródło: comment_sU7YSTg8EVVkrrvV95AHbGlpOHkISJZ4.gif
  • 97
@smutna_rzaba: Pomysł na konkurs! :) Niech ludziska wstawiają komentarze, jeśli zawartość komenta Cię zainteresuje, odrzuci, rozśmieszy, zasmuci to taka osoba wygrywa. Musi wywołać u Ciebie jakąś skrajną reakcję. Brałem udział w takim rozdajo i jest to bardzo fajny pomysł. Zwycięzcę wybierasz Ty, bez równych szans ani nic takiego. Lajf is brutal. Za pomysł poproszę M&B: Ogniem i Mieczem, jeśli łaska ;)