Wpis z mikrobloga

#gry #survarium
Survarium - 1/10.
Nie ściągać, szkoda czasu. Gra graficznie wygląda jak z 2002 roku, totalne pay to win, zresztą nie wiem kto tam może coś płacić jak ta gra jest tak niesamowicie biedna w każdym wydaniu że aż smutno. Żadnego klimatu stalkera się nie spodziewajcie, zwykła gówno strzelanka.
  • 11
  • Odpowiedz
@Krs90: ponoć pay to win ta gra stała się dopiero w ostatnim patchu, wcześniej na niskich poziomach bywało nawet zabawnie, ale imo dużej przyjemności ze strzelania tam tak czy siak nie było. Ciekawi mnie jeszcze tylko ten pseudo-otwarty tryb quasi-PvE, dla którego w sumie ta gra niby powstała, a który mają wprowadzić w przyszłości.
  • Odpowiedz
@t3m4: @JamrajPasiasty: @rdy: Ogólnie wyczuwam szybki krach tej gry. Jak oni sobie liczą za jedną broń grube dolary to powodzenia życzę. Jeszcze tak żadnej przyjemności z grania nie ma. Jak już gówniane f2p to jest ich od groma lepszych i przyjemniejszych.
  • Odpowiedz
@Krs90: @rdy: no kurde, przecież to otwarta beta jest dopiero. Ceny nadal mają mniejsze niż w takim WoT.

Jak już gówniane f2p to jest ich od groma lepszych i przyjemniejszych.


Co zaproponujesz w takim razie w klimatach ziemskich postapo?
  • Odpowiedz
@jos: Ale to nie jest żadne postapo, chyba że postapo to są brzydkie mapy ze zniszczonymi budynkami. To zwykła strzelanka i tyle. Nie wyróżnia się absolutnie niczym.
  • Odpowiedz
@Krs90: napisałem "w klimatach".

Nie wyróżnia się absolutnie niczym.


Już napisałem, że to otwarta beta. Póki co ma dostępny tylko tryb strzelanki a na to nikt nie czekał w przeciwieństwie do eksploracji (którą mam nadzieję wprowadzą za niedługo).
Czemu nie oceniasz
  • Odpowiedz
@jos: Pay to win, czyli gracze którzy wydadzą prawdziwą kasę mają ogromną przewagę nad innymi. Nie oceniam gotowego produktu bo go nie dostałem, oceniam to co wydali na ten moment i wiem że na 90% do gry nie wrócę, a jak tak to tylko żeby sprawdzić ten otwarty świat.
  • Odpowiedz
gracze którzy wydadzą prawdziwą kasę mają ogromną przewagę nad innymi


@Krs90: no i w czym to się przejawia w survarium?
  • Odpowiedz
@Krs90: przecież kupujesz broń np. poziomu 5 i cię wtedy losuje gry wśród graczy 5 poziomu a sama broń nie jest jakoś super lepsza od pozostałych. Więc co to za przewaga? Pomijam fakt, że największym powodzeniem się cieszy pistolet maszynowy 2. poziomu, który jest powszechnie dostępny.
  • Odpowiedz