Wpis z mikrobloga

@Kurajmo: To framework do którego doinstalowujesz sobie moduły do wielu rzeczy, np. zmiany wyglądu i zachowania górnej/dolnej belki, wiele usprawnień co do blokowania uprawnień aplikacji, hibernuje wybrane procesy w tle żeby nie drainowały baterii itp. itd.
@iAdamM: akurat wygląd belki mnie nie interesuje.
Aplikacje mrożę i ich kopie danych robię przez Titanum Backup. Więc ta opcja też mi nie potrzebna.
Jakieś inne ciekawe dodatki może są do tego?
Coś co by można było pliki instalacyjne gier pobieranych z gp od razu na kartę pamięci wrzucać?
@Kurajmo: przecież kopiowanie apk aplikacji pobranych ze sklepu to żaden problem. są różne rozwiązania, nie trzeba roota nawet.
a exposed czy raczej moduly daja dużo możliwości usprawnień, czy funkcjonalności systemu czy wyglądu ui. Mi najbardziej pasowały rzeczy w stylu włączanie latarki z poziomu zablokowanego wygaszonego ekranu, podmiana wyglądu suwaka głośności w samsungu (oryginalny zasłania pół ekranu), usuwanie różnych #!$%@? z touchwiza itp. Ale są też jak wspomniano blokery reklam, czy konkretnych
@banannq: nie chodziło mi o plik apk aplikacji.
Tylko plik apk i dane aplikacji razem z tym plikiem.
Żeby pod koniec re instalacji custom Roma nie bawić się w ustawianie każdej aplikacji od nowa.
A reszta się zgadza.
Mniejsza z tym.
Póki co zainstalowałem to Xposed i kilka modułów.
Gravitybox, fakewificonnection, Download2sd
I działa poprawnie.
Zostawię i zobaczę jak będzie system działać.
Jak nic się nie posypie to będę z tego
@Kurajmo: Sprawdź jeszcze moduły:
MinMinGuard - usuwa reklamy z innych aplikacji i usuwa miejsca po reklamach (nie zostają dziwne puste prostokąty), a do tego możesz wybrać z jakich apek chcesz usunąć reklamy, a w jakich zostawić. Przydaje się ta opcja, bo np. niektóre gry wyświetlają reklamy pomiędzy poziomami i nie da się kontynuować, jeśli reklama jest zablokowana.
Network Speed Indicator - wyświetla prędkość DL i UP w statusbarze. Gravitybox ma taką