Wpis z mikrobloga

K---a mać co ja o-------m, kupiłem te niby odświeżone Mroczne Dusze: Solare Grzechu i spałem 3 godziny, a rano trzeba wstać, stary a głupi dalej w modzie. Lecz bez bicia przyznam się, brakowało mi tego klimatu, muzyki Sakuraby, nauki na własnych błędach przy poznawaniu świata. I tej pustki bycia umarłym. Ale dalej nie naprawili ataku z wyskoku na myszka+klawiatura, który był podobno problemem w czasie premiery rok temu.

Problemy pierwszego świata: chciałbym zdobyć set rycerzy z Heide, wygląda kozacko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#darksouls2 #darksouls #gry #cojarobie

Znajoma architektura... #anorlondo
M.....2 - K---a mać co ja o-------m, kupiłem te niby odświeżone Mroczne Dusze: Solare...

źródło: comment_1py6nslMEV9J69sQRfNa8GAyuOLzOljp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stachan: Po pewnej aktualizacji na steamie, DSMfix nie działa tak jak kiedyś, działanie locka jest takie jak w dwójce, co do "gładkości" nie jest aż tak różowo, ale da się to jakoś optymalnie ustawić. Poczujesz różnicę i nie trzeba płacić jak za 2, którą swoją drogą, czułbym się wyruchany przez twórców tą "nową wersją" mając starą. Pamiętaj o odblokowaniu 60 fps aby nie być #dirtyconsolepeasant #prowokujo
  • Odpowiedz