Wpis z mikrobloga

@pavulonik: w niedzielę mam zamiar sobie klienta poker stars ściągnąć (bo już kiedyś na nim grałem i się przyzwyczaiłem), no chyba że polecacie coś innego. Fajne emocje był nawet w turniejach na wirtualne pieniądze, więc chętnie pogram:P
@GoonSquad: Na prawdziwą kasę nie. Nie wiem jak to w kasynach jest. Tam pewnie można. Ale podatki bandyckie tam są od wygranej.

Ja wpłaciłem tam jakieś 2 czy 3 stówki. Szczególnie jak było MicroMillions. Bardziej dla zabawy niż odmienienia życia :)
@foksio: niestety o nich się nie zapomina:P

@haxxx: Oczywiście nie liczę na odmianę życia, nawet myślałem o mniejszych kwotach jeśli to możliwe. Ale miałem dużo radochy jak coś wygrywałem (w sensie, że zajmowałem jakieś tam miejsca) i mi się przypomniało ostatnio:)
@haxxx: z tego co pamiętam to nawet były takie turnieje, w których grało się na wirtualne żetony, ale można było wygrać parę dolarów czy wejście do turnieju, w którym nagrodą były prawdziwe pieniądze, ale zawsze było parę tysięcy ludzi i ciężko było jakieś lepsze miejsce zająć:(
@GoonSquad: Polecam pogranie w to. Zawsze na początku masz nadzieję, że turniej potrwa z 8 czy 9 godzin i że to Ty będziesz na FT grał.. Niestety przeważnie kończyło się gdzieś po 2-3 godzinach grania :)