Wpis z mikrobloga

Siemka mircy.
W #biedronka wyprzedajo zajebiste wagi kuchenne #fitnessboners po 24 ziko (przecena z 40 - #januszebiznesu ).

Zakres ważenia od 1g (!) do 5kg.

Kładziemy na nią pierwsze, co mamy pod ręką (akurat miałem cebulę), wpisujemy z dołączonej książeczki kod tego jedzenia i już wiemy, że nasza cebula ma 34,9 kcal, 2mg soli, 1,15g białka, zero tłuszczu, 8,05 g węglowodanów, 0 cholesterolu, 1,66g błonnika.
Możemy zatem ją spokojnie #!$%@?ć.

Zalety:


Wady:


Pic related. Polecam.

#gotujzwykopem
elniks - Siemka mircy. 
W #biedronka wyprzedajo zajebiste wagi kuchenne #fitnessbone...

źródło: comment_PXligB5hJ6xckTquh0lMx4ec5SmXB2ti.jpg

Pobierz
  • 39
@elniks: o, dzięki.. Widzę 'aktualnie niedostępny', czyli tylko tam, gdzie zalegało na półkach zostało... No nic, sprawdzę w jednej biedronie po drodze :) Dzięki!
@elniks: mam tą wagę

wada:

jak postawisz coś ciężkiego, to źle waży, jest duży błąd! Trzeba tarować lekkie rzeczy. Albo ja mam trefny produkt, albo to wada produkcyjna. Jak wytaruję garnek i wrzucę 100 gram czegoś sypkiego to pokazuje mi np. 40 gram ;; a doskonale wiem, że winno być więcej.
łatwo się brudzi gówno,
te wpisane produkty są gówno warte, kto o zdrowych zmysłach chce kalorie kaczki z borowikami
@sztilq: Dzięki za info. Takie coś, jak mówisz, praktycznie wyklucza produkt z użytku.
Nie bawiłem się jeszcze z tarowaniem cięższych naczyń. Dzisiaj po pracy sprawdzę, bo będę robił chleb. Jeżeli jest tak, jak mówisz, to biere paragon i na lajcie zwrócą kasiorę.
@elniks: no ja używam wagi do do produktów takich jak: makaron, kasza, ryż, płatki owsiane. Wytarowanie talerzyka, który waży 500 gram powoduje, że po powolnym wsypaniu wyżej wymienionych produktów jest kaszanka i zamiast 75 gram pokazuje np. 43 ;(. Pomijam już fakt, że talerz zasłania wyświetlacz swoim cieniem i nic nie widać przez braku oświetlenia.

Może ja mam trefny produkt? Sam zobacz u siebie.