Wpis z mikrobloga

Znajomi pytaja mnie dlaczego nienawidze i nie chodze do lekarzy nfz lub pz?

Ano dlatego:
Rozlozylo mnie na maxa.
Wezly chlonne jak piesci vladimira klitchki.
Milion stopni goraczki i zajebiscie odjechane sny - na serio polecam 10/10 faza konkretna.

Lece do lekarza jakos kolo 9:00
Przyjmuje od 14.

Nie zarejestruje sie bo:
Na dzien dzisiejszy nie ma numerkow !
Pana deklaracja zostala odrzucona.
Nie jest pan ubezpieczony - a w kieszeni mam papier od Taty z pracy ze normalnie skladki na mjie i mojego brata idą :)
Pan przyjdzie o 14 prosic sie zeby pani doktor pana bez numerka przyjela albo po 18 na pogotowie jak cos naglego :)

ZAJEBISCIE ! #nfzlover

I mimo tego ze uwazalem ze pelna prywatyzacja sluzby zdrowia to nie zbyt fajny pomysl to od dzis jestem w pelni za !
Moze by #!$%@? babcie, ktore sobie chodza do kilku lekarzy na pogaduchy musialby zaplacic z renty czy emerytury za wizyte to by nagle wyzdrowialy.

Podsluchana rozmowa w poczekalni:
-o halinka a co sie stalo ze do lekarza ?
- no wiesz irenka bylam wczotaj u tego drugiego lekarza
- to po co drugi raz?
- wypisal mi wczoraj leki a one nic nie dzialaja.

BA DUM TSSSSSSSSS

10tys miasteczko i nie idzie sie do lekarza dostac ! :)
Thanks Kopacz & Tusk & Obama

#gorzkizale #truestory ##!$%@? #zdrowie #choroby
  • 11
  • Odpowiedz
  • 2
@wuju84: #!$%@? po to zeby moc pogadac z lekarzem albo wymienic nastepnego dnia leki bo nie dzialaja ?
Ogarnij dupe przyjacielu
Czaje ze sa babcie ktore musza sie leczyc i sa ok

Ale dozywotni kij w dupe tym ktore chodza tam dla rozrywki albo do kilku lekarzy bo jeden to malo kompetentny.

Czuje lewakowanie...
  • Odpowiedz
@SzCzoteckY: nie wiem jakie masz doświadczenia z osobami starszymi ale ja osobiście nie znam żadnej, która chodzi do lekarza dla przyjemności.. a że są osoby, które nadużywają wizyt? najprostszym rozwiązaniem byłaby opłata w wysokości 2zł za zarejestrowanie, gwarantuję nie usłyszysz takiej historii kolejny raz. Nie wiem co czujesz i średnio mnie to interesuje. Polecam jednak zmienić przychodnię jeśli masz taką możliwość, bo jeśli do lekarza pierwszego kontaktu są numerki to średnio
  • Odpowiedz
@SzCzoteckY: tylko prywatna służba zdrowia i system zarządzania oraz obsługi klienta ala medicover (tam też raju nie ma ale ogólnie miło ich wspominam). Wsystkich karierowiczów i innych psudo specjalistów pogonić w #!$%@?. Oczywiście zakaz wykupywania szpitali i przychodni przez rodizny PSL, PO, PIS i inne ścierwa. Oni mogą tylko budować nowe od zera.
Jak ktoś mi mówi, że jak będzie prywatnie to bendom ludzie zdychać na ulicy to ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@wuju84: nie wiem kim jestes i gdzie pracujesz jezeli nie spotkales sie z babeczkami ktore pajacuja u lekarzy.

U nas jest niestety jedna przychodnia wiec za kazdym razem jak tam sie pojawiam ( raz na rok ? ) to odwala sie jakas imba :)

I nie przekonasz mnie ze jest inaczej :D
  • Odpowiedz
Milion stopni goraczki i zajebiscie odjechane sny


@SzCzoteckY: to jakoś oddziałuje ? Bo też mam gorączke i dziś śniło mi sie że wyjechałem do wioski murzynów (która znajdowała sie w Polsce) żeby naprawiać stare autokary ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz