Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #zdrowie #choroby #natura #dieta
Kochani...ciała uodparniają się na antybiotyki i inne chemiczne leki...bo to chemia...
Zajrzyjcie do "babcinych kajecików" jest w nich mnóstwo mądrości...mnóstwo naturalnych leków...polecam...to zadziała. Jeśli nie macie to do internetu (tu jest prawie wszystko)

Unikajcie chemii, jedzcie zdrowo (właściwa dieta potrzebna człowiekowi do odpowiedniego rozwoju) a unikniecie i problemów . Będziecie zdrowi ㋡
  • 192
@atrapa: zaraz po tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciebie nikt nie przebije ;)
A zdjęcie jest sprzed paru lat teraz farbuje się hna do włosów (naturalna farba odżywiająca i wzmacniająca włosy...tak dla dokształcenia).
@Joanna-6: Przeglądając profil przypomniałem sobie o tym temacie i spojrzałem na oba filmiki.

W większości to demagogia. Koleś sam sobie zaprzecza. Pierwsza kwestia: rak nie może rozwijać się w środowisku alkalicznym (zasadowym)-co do tego, spoko, nie zaprzeczam, nie potwierdzam, bo nie mam danych i nie mam ochoty ich poszukiwać. Ważniejsza jest część, o której mówi, że jemu i podobnym lekarzom z tak ogromnym doświadczeniem udało się leczyć ludzi chorych na raka
@grodzimil: Powiem Ci że aktualnie mam dość sceptyczne podejście do tego co mówią, piszą, głoszą...jest tyle wersji że przestałam twierdzić że jest właśnie tak JAK TWIERDZĄ UCZENI MEDIA itp.

Nie mniej koleś tak leczy i ponoć mu się udaje wiec udostępniałam, mówi WIELE WARTOŚCIOWYCH RZECZY i warto obejrzeć nawet dla samych ich ;)

Nowa prawda może się okazać bardziej prawdziwa niż stara...ale niekoniecznie, nie wiesz dokładnie jak to zadziałało, co dokładnie
@Joanna-6: Wiara w rzeczy, w które człowiek chce za wszelką cenę uwierzyć nie mając podstaw prowadzi do bolesnego zderzenia z rzeczywistością. Jak będziesz na świat patrzeć przez różowe okulary, to nie zdziw się, że kiedyś prawda wbije się w ciebie jak rozpędzona lokomotywa. Nie brałem informacji z wikipedii - mam to na co dzień, bo studiuję kierunek medyczny. Żeby zbadać temat, polecam się zapoznać z literaturą naukową i uznanymi badaniami-dają szerszy
Tak ja wiem jak to jest z tymi "wyższymi organami" i ile ma to co piszą i mówią do prawdy (choć nie wszędzie)...dojdziesz do niej w swoim czasie.

Wchodzimy w nową erę która przynosi wyzwolenie z fałszywie działających systemów, ci którzy znajdą drogę i zaczną się uczyć na nowo poradzą sobie ze zmianami.