Wpis z mikrobloga

  • 17
Mireczki może wam się to wyda śmieszne ale jakiego rozowwgopaska poznałem to ja nie. Piękna, prawie 1,8m wzrostu blond Afrodyta. Mądra, wygadana, śmieszek, dogadujemy się i mamy wspólny język. Dzisiaj byłem 1 raz w życiu na randce w 'domu'. Studentka w mieszkaniu same laski ale umówiliśmy się tam u ja ugotowalem zajebisty obiad :) dostałem numer,ogólnie chwalić się nie mam czym ale specjalnie po spotkaniu mi napisała ze szuka pakietu esow bo dotychczas nie był jej potrzebny. Ogólnie widzieliśmy się dopiero trzeci raz ale pierwszy tak oficjalnie sami. Chyba jest szansa na wyjście z #tfwnogf życccie szczęścia Mireczki bo po świętach jak wróci to spróbuję wyjść gdzieś do miasta albo i nawet do mnie :)) #rozowepaski #wychodzeniezprzegrywu chyba #chwalesie

Ale wszystko sprowadzili się do jednego punktu. Trzeba wyjść z domu i być sobą inaczej się nie uda. Chłopaki do boju.
  • 23
a) zaprosila Cie do domu ( jeszcze z koleżankami mieszka a baby to gaduły, nie naraziłaby sie na jakies żarciki jakbyś nie był super dla niej)
b) ugotowałes obiad ( to juz jest super tez :D)
c) napisała, ze szuka pakietu sms czyli zapowiedziała Ci zebys tez szukał jak nie masz bo chce z Toba gadać dużo
@vubus: to można tłumaczyć dwojako :D jedna z lokatorek to siostra. No i ona może taka być. Bo oczywiście do niczego nie doszło i się zastanawiam czy to taki typ który trzeba długo urabiac
@bemo: no na to pytanie Ci nie odpowiem ale jak chcesz cos ugrac to przynajmniej udawaj, ze ja traktujesz jak taka co ją trzeba urabiać :D ale z tego co opowiadasz to wszystko idzie w dobrym kierunku i sie nie zastanawiaj za duzo tylko jak sie bedziecie spotykać to bedziesz wiedział co robic cumplu
@vubus: nie no wiem, aż taką stuleja nie jestem. Zobaczę na dniach czy jest zainteresowana czy szuka kolegi . Będę bezpośredni :P
@bemo: nie chciałam Cie tak potraktować :D masz racje, będzie widać po jej zachowaniu. Trzymam kciuki i fajnie jak dasz znać po jakims czasie jak to sie potoczyło :)
@bemo: Jak jesteś od niej choć trochę wyższy to będzie dobrze :P I generalnie piszesz ze byłeś na "randce" a potem, że nie wiesz czy szuka "kolegi". Z potencjalnym "kolegą" to dziewczyny na randki nie chodzą, no chyba że te słowo ("randka") w ogóle nie padło...
@vubus: :P ja tez sie ciesze. zreszta troche sie domyslalem, ze tak bedzie bo juz wczoraj sie pytala czy ide z nia i jej kolezankami ze studiow na otwarcie takiego nowego klubu u nas w miescie (a to za jakies 1,5 tyg)
@bemo: ale super, czyli powaznie mysli jak juz chce z Toba cos planować :D reszta mirków stulejarzy niech czyta i sie uczy ze sie w domu nie siedzi bo fajne dziewczyny same do domów nie przychodza :D
@vubus: nie no bez przesady aż tak poważnie to nie, ale zmieinam teraz taktykę bo dotychczas to było takie wiesz świzdu #!$%@?, teraz otwarcie dałem do zrozumienia, że mi się podoba i też następny kontakt będzie w takim stylu :pp
@bemo: z przesadą, wiem co mówie :D fajnie, ze tak o jej powiedziałes pewnie jest podekscytowana teraz a Ty to wykorzystaj tylko tak ostroznie ;D