Wpis z mikrobloga

Siema mireczki.. Mam problem z moim #iphone działał działał i nagle po jakimś czasie przestał wyszukiwać sieć... działał mi na karcie playa wcześniej. Teraz jest "Szukam..." a potem to co na obrazku.. Robiłem już wszystko co napisane jest tutaj ale to nic nie pomogło.. czy ktoś z Was może ma jeszcze jakiś sposób na naprawę tego? Iphone 4s 8gb #apple #ios
Pobierz Crecha - Siema mireczki.. Mam problem z moim #iphone działał działał i nagle po jakim...
źródło: comment_q08KKEAY9aFP4GZuDv1uJyk3VuKKHWXX.jpg
  • 19
@Crecha: Miałem podobnie na tym samym modelu, jednak poprzednio korzystałem w USA ze sprint. A kto korzystał ze sprint wie jakimi #!$%@? oni potrafią być. Ostatecznie pomogła taka mała wkładka do microsim na allegro ok. 70zł
@dom3ll: ale nie ważne jaką sieć zaznaczę to nie chce z tą siecią połączyć.. jak dam na automat to szuka szuka i pote daje ze brak sieci... @liqui6: ale tutaj normalnie na karcie playa działał wczesniej..
@Crecha: miałem tak w 4 po wymianie wyświetlacza jak nie wpiąłem anteny do końca - okrągły konektor przy złączu baterii pod klapką. Innym razem wyciągnięcie i włożenie karty pare razy pomogło.