Wpis z mikrobloga

No szlag mnie trafia. Patrzę obojętnie jaki tag a tam #chinskiebajki i inne #anime albo #furry, oczywiście wszystkie to mam na czarnej liście, aleeee nieeee, przecież osoba, która to wstawia, nie może dać tylko jednego tagu. Musi dać ich tyle ile to możliwe, czyli wszystkie istniejące do tej pory i do tego jeszcze wymyślić dwa swoje. Jak są dwie osoby, które wrzucają po dwa autystyczne wpisy z tym czymś dziennie to już sześć nowych tagów, i do tego jakieś normalne. To jest spiseg! I to #!$%@?ący człowieka! Blokuję i blokuję, a nawet jeszcze więcej blokuję tego syfu a i tak codziennie widzę to samo.

Z tego miejsca chciałbym wszystkich uświadomić, że tagi są po to żeby można było z nich korzystać, więc:

Nie róbcie syfu w tagach i tagujcie poprawnie!


#oswiadczenie moze #boldupy, ale na pewno #prawda!
  • 21
@wooles: No właśnie w tym problem, że jeśli obserwujesz jeden tag, który cię interesuje, to nic to blokowanie nie pomoże. Prosty przykład: wchodzę na nsfw i mimo, że mam to wszystko zablokowane to jednak nic to nie daje, bo jest tag mnie interesujący w tej wiązance tagów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Anorax: @Crusier: Dokładnie tak, i tu nie chodzi o to, bo też lubię ładne kobiety tylko NSFW jako taki powinien z założenia być używany (czyt. czarnolistowany) przez osoby które nie chcą oglądać nagości itp. Na pewno każde zdjęcie uroczej damy jest opatrzone w oddzielny tag np. #ladnapani.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wooles: To teraz się jeszcze wpiszcie na jakąś listę obecności, żeby można było czarnolistować użytkowników.
Zresztą, stary. Ostatnio chińskie bajki pojawiaja sie nawet pod tagiem, ktory nalezy do mojego miasta (#rumia), wiec nie da sie tego ogarnac.
bo powinno to działać tak, że jak mam zablokowany jeden tag we wpisie to nie powinienem go zobaczyć jak nie wiem co, nie ważne czy inny mam obserwowany czy nie


@Anorax: Pisz do admina, jak co masz moje poparcie.