Wpis z mikrobloga

Mirki, nadszedł moment wyboru. Kupować Vanishing of Ethan Carter na Steamie (7,59 ojro czyli ~31zł), czy wersję pudełkową w sklepie za 40zł?

Główny plus wersji pudełkowej: ma pudełko, płytkę, instrukcję czyli trochę vintage

Główny minus wersji pudełkowej: napisane na nim jest "Zaginięcie Ethana Cartera", czyli trochę siara, jakby na Skyrimie było "Zwoje starszych pińć" albo "Cywilizacja pińć Sida Meiera" na Civ5.

Główny plus wersji na Steama: nie ma pudełka z napisem "Zaginięcie Ethana Cartera"

Główny minus wersji na Steama: w ogóle nie ma pudełka (,) oraz tego uczucia jak się idzie z grą do kasy (ja wiem, że potem muszę sobie taką przypinkę na morde zaczepić "wyruchali mnie w Saturnie" ale przeżyję).

#kiciochpyta
#gry
#problemypierwszegoswiata
#vanishingofethancarter
darth_tazar - Mirki, nadszedł moment wyboru. Kupować Vanishing of Ethan Carter na Ste...

źródło: comment_8wnZHBPZHlS58Ftiar6A1sjlcOdqwvyY.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@EXCV: A co było z San Andreas? Też chciałem kupić ale mi z półek zniknęło, a Empik PODWYŻSZYŁ cenę z 70 do 80zł - WTF.
@Reality: No właśnie dyszka to niewiele jak na PUDEŁKO <3
@Felonious_Gru: Dzięki za analizę rynku. Teraz wiem już wszystko!

Czyli pewnie jutro/pojutrze quest: kup i wróć. Zdam relację z tego wiekopomnego wydarzenia.
  • Odpowiedz