Wpis z mikrobloga

Max Keiser rozdaje Startcoin i pokazuje prawdziwą wartość funta. Śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy jak niebezpieczne są banki.
W UK jest tak, że jeżeli masz spór z bankiem a niedajboże jeszcze jakiś nie spłacony kredyt to stajesz się zakładnikiem i niewolnikiem tego banku. Doświadczam tego na własnej skórze.
Nie mogę otworzyć konta w żadnym innym banku a mój pracodawca (duża korporacja) akceptuje tylko przelew na konto bankowe.
System wyglądający bardzo niewinnie zwykły przelew bankowy, wygoda jak cholera a zmienia się na sposób na kontrolę i zniewolenie człowieka.
Chodzę po różnych bankach zapewniają mnie o ochronie danych osobowych, że nikomu nie udostępniają nawet innym bankom a tym samym odsyłają z kwitkiem tłumacząc, że nie mogą w tej chwili otworzyć konta bo np. awaria systemu albo inna wymówka, nigdy wprost nie powiedzą o co chodzi, nie powiedzą prawdy bo prawdopodobnie łamią przepisy o ochronie danych osobowych dzieląc się danymi o klientach.

Recepta na #faszyzm: współpraca bank/korporacja/rząd o tym też mówi Max. Banki mają gdzieś nas szaraków. Deutsche Bank rezygnuje z kont osobistych nie zależy mu, za dużo zachodu, tłumaczą się. Nie potrzebują naszych pieniędzy bo po co przecież dodrukują sobie. To nie żart, to się dzieje naprawdę na naszych oczach.
Jak długo to #ponzi będzie jeszcze trwać mam nadzieję, że nie tak jak w cytacie poniżej "bez końca" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teoretycznie mechanizm, którym dysponuje Fed i inne współczesne banki centralne może działać bez końca. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak, że nadmierne stosowanie Kamienia Fedozoficznego/Fedpetuum mobile i ich odpowiedników prowadzące do dalszego rozdymania bilansów banków centralnych czy też pożerania coraz większej części długu publicznego (widmo banku centralnego jako głównego wierzyciela rządu już realizuje się w Japonii), może prowadzić do destabilizacji całego systemu światowych finansów. Jako, że żyjemy nie tylko w "ciekawych czasach", ale i w erze dominacji banków centralnych, warto mieć tego świadomość.

#btc #bitcoin #kryptowaluty #startcoin #bank #banki #ekonomia #polityka #gospodarka #zepsutysystem
p.....4 - Max Keiser rozdaje Startcoin i pokazuje prawdziwą wartość funta. Śmiechłem ...
  • 4
Max Keiser to taki Pepeo, tyle że w telewizji.


@Thyrun: Nawet @Pepeo jak się pomyli to prawdę powie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz poważnie. To co mówi Max Keiser jest świętą prawdą, może on niepoważnie wygląda ale mówi co prawdę.