Wpis z mikrobloga

No i stało się, Lazaro integral v3 2015 nie mial w swojej cenie konkurentów..no moze jednego:) Wiadomo, ze nie jest to jakis hiper super sprzet ale jak na pierwszy rower po jakichs starych marketowych rupieciach robi na mnie bardzo pozytywne wrazenie! No i wreszcie poczulem jakas przyjemnosc z jazdy:) Takze jesli ktos potrzebuje crossa i nie ma jakiegos wiekszego budzetu na pokladzie to jak najbardziej polecam!
#rower #chwalesie #pokazzakupy
voorhees - No i stało się, Lazaro integral v3 2015 nie mial w swojej cenie konkurentó...

źródło: comment_5KnsE8DfYDcdNrPlAXx1lJizMeuSYmdo.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mj-karol: dopiero jutro zostanie wyslany, a zamowilem we wt wieczorem. Czy po zlozeniu roweru mozna od razu jezdzic czy trzeba cos zrobic? Sorry za lamerskie pytania, ale nie znam sie za bardzo i dawno nie jezdzilem na rowerze
  • Odpowiedz
@galeon: Jest dobrze. Jestem zadowolony z roweru. Po tygodniu coś ciężko wchodziła przerzutka z 5 na 6. A teraz doszła z 3 na 4, ale to chyba kwestia wyczyszczenia łańcucha itd. Za parę dni jadę na przegląd zerowy w ramach gwarancji. Uchwyty od kierownicy (rączki) już nie są takie czarne jak były, i zaczynają się powoli ścierać.
  • Odpowiedz
ja mam 182 cm wzrostu i też wziąłem ramę 19 i powiedziałbym ,że jakby rower był o jakies 2cm krótszy to kierownicę by mi się lepiej trzymało.
  • Odpowiedz
@qaqa: W wybranych punktach rowerowych zrobią Ci przegląd, ale nie jestem pewien czy coś się płaci. Ja od zakupu jeszcze nie byłem na przeglądzie, ale postaram się jak najszybciej wybrać, żeby nie było żadnych niespodzianek. Jeździ się dobrze, choć czasami przerzutki nie wchodzą płynnie. Hamulce piszczą już, ale to jest kwestia tego, że jeszcze rower nie był na przeglądzie. Sama jazda bez zarzutu, cichutki rower
  • Odpowiedz
@jmuhha: @Pwner Lazaro chyba już nie ma, jest tylko Kands Maestro. Cene utrzymali ale niestety w stosunku do Lazaro Integral V3 z 2015 dali gorsze klamkomanetki i korbe.
Ja ze swojego Lazaro jestem baardzo zadowolony, od 2 lat zero problemów.
  • Odpowiedz