Wpis z mikrobloga

No i stało się, Lazaro integral v3 2015 nie mial w swojej cenie konkurentów..no moze jednego:) Wiadomo, ze nie jest to jakis hiper super sprzet ale jak na pierwszy rower po jakichs starych marketowych rupieciach robi na mnie bardzo pozytywne wrazenie! No i wreszcie poczulem jakas przyjemnosc z jazdy:) Takze jesli ktos potrzebuje crossa i nie ma jakiegos wiekszego budzetu na pokladzie to jak najbardziej polecam!
#rower #chwalesie #pokazzakupy
voorhees - No i stało się, Lazaro integral v3 2015 nie mial w swojej cenie konkurentó...

źródło: comment_5KnsE8DfYDcdNrPlAXx1lJizMeuSYmdo.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@EugeniuszMotyka: mi sie jakos malowanie nie spodobalo i linki w gornej czesci ramy, w lazaro sa schowane pod rama..no i maestro stowke drozszy, ale za to ma rame hydrofomowana z tego co pamietam.. podziel sie wrazeniami jak dojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marafc: Ciezko powiedziec, podskocz na forumrowerowe.org, tam jest kupa watkow o tym rowerze i raczej bez problemu powinienes znalezc kogos, kto bral lazaro z podobnym wzrostem..
  • Odpowiedz
@jezjerzy: zamówiłem 21", będzie we wtorek, zobaczymy. Mierzyłem parę innych rowerów i 21" wydawała się dobra, mam nadzieję że w tym przypadku będzie podobnie. Przeszukałem też całe forumrowerowe.org i tam polecali 21" więc jestem dobrej myśli. Najwyżej wymienię ;)
  • Odpowiedz
Jednak co wypok, to wypok. Właśnie zamawiam ten rower i szukałem czegoś co utwierdzi mnie w przekonaniu, że to dobry wybór :) Po komentarzach widzę, że rama 19" będzie dla mnie idealna. (183cm)
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: Wspaniale! W porównianiu do moich poprzednich kloców z hipermarketów to na tym rowerze się płynie, nie jeździ. Jedynie przerzutki muszę wyregulować bo z 6 nie chce wskoczyć 7. Muszę dać na 8 i redukcja na 7. Nie żałuję zakupu. Wręcz przeciwnie. Jak u Ciebie?
  • Odpowiedz