Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu kupiłem myszkę A4Tech XGame X7 X748, funkcjonalna i bez pierdół, dobra czułość i precyzja, genialny dodatkowy przycisk 3XFire, kształt bardzo wygodny do użytkowania (zdecydowanie najwygodniejsza z myszek, które używałem w ogóle), w cenie 60cbl jest zajebista. [koniec reklamy]

I teraz pytanie (może gupie moze mondre nie weim xD), czy znajdę coś o takiej ergonomii w wersji bezsprzewodowej do użytku pod laptoka? Wiem, że pewnie więcej cbl, lekki lag też mi niestraszny.

#myszka #myszki #myszkabezprzewodowa #sprzetkomputerowy #pytanie #a4tech
Pobierz fanq_ - Kilka miesięcy temu kupiłem myszkę A4Tech XGame X7 X748, funkcjonalna i bez p...
źródło: comment_l2DxUNBZ6pleZzaP8habm0RuWl5fIvc9.jpg
  • 4
@souriss: Ja jak jestem w domu to też, ale tak to bezprzewodowa jest wygodniejsza po prostu.
@japco: Byłaby nawet spoko, ale z tego co widzę na zdjęciach to rzeczywiście jest sporo wyższa, raczej nie będzie aż tak wygodna. No i cena 450zł to jednak przesada.
@fanq_: Niestety, w takich wygodach to sama górna półka w złotych. Niestety, sama też takiej szukałam. Nic nie ma. Przez pewien czas po prostu używałam zwykłej myszki na bluetootha. Mniej wygodnej, z mniejsza ilością DPI i mniejszej gabarytowo.