Wpis z mikrobloga

Pytanko do ludzi w rapowym klimacie, ale i do innych nie nastawionych negatywnie do rapu :) Donatan-Równonoc < cała ta płytka to ma być jakaś kpina ? Bo ja nie wiem to ma być takie prosłowiańskie ? czy to jest jakaś z tego pompa? Bo ja serio "jeb#em" jak zrobiłem odsłuch i ogarnąłem teledyski, Ktoś kto siedzi w hdoh w ogóle to kupił albo wziął to na poważnie? Czy tylko ja byłem kretyn, i kupiłem te płytkę bo mi ludzie z osiedla słuchający "sokola dentysty co nigdy nie jarał, electro pezeta, czy nigga gUrala" przewinęli, że dobre :) JAK DLA MNIE TO JEST KU$WA JAKAS KPINA, 1. z kultury słowiańskiej, 2 z Hip Hopu. Ogólnie najlepsze jest to, że moja rodzicielka jak usłyszała, że tego słucham to powiedziała, że słyszała to w radiu... AHA.

Jak nie ku$wa bonus skaczący na teledyskach z przeskakującym pieprzykiem, DGE ze złota, to kuźwa jeszcze tego tylko brakowało. Przecie jak to widzą, chłopaki z wzgórza, czy k44 czy też molesty, że już nie wspomnę o ludziach którzy pozostali w podziemiu to się w groba...tfu krzesłach przewracają ... #rap #raps #muzyka #hiphop #wykop #kiciochpyta #gorzkiezale #jakzyc #oswiadczenie
pakkun - Pytanko do ludzi w rapowym klimacie, ale i do innych nie nastawionych negaty...
  • 18
@pakkun: Po pierwsze, przesłuchaj całą równonoc. Sokół jarał i jak przesłuchasz cały jego kawałek i jego twórczość to będziesz wiedział, że jarał ale już nie jara. DGE nie lubie ale taki jest jego styl. A bonus to #!$%@? ;)
@pakkun: HipHop jak każda z resztą muzyka się zmienia z biegiem czasu. Jednym podoba się peja, tede czy inni, innym jak Tobie klasyki w stylu k44. Tamten rap raczej umarł, chociaż niektórzy (w tym ja) myślą inaczej. Co do płyty Donatana, mi osobiście się podoba, ale o gustach się nie dyskutuje.
@pakkun: Cała ta płyta jest co najmniej śmieszna. Bity prosłowiańskie buahaha. Ale krążek się sprzedaje bo reklamują się w nim i reklamują go znane w gimbazie mordy. Ani mnie to grzeje... Zamiast tej płytki mogłeś z czystym sumieniem zainwestować w trawę.
@padingtton: No dokładnie gościu, 3W zawsze na propsie, Reszta TO JEST KU#WA KPINA. @Etiopski-Szeryf: Gościu popatrz na #!$%@? co on z siebie zrobił, Donatan RÓWNONOC "Budź się" Pezet Gural Pih < No gościu co to jest, co to ma byc... Sokół, zza czasów zipów i starego WWO to był PRAWDZIWY WOJTEK SOKÓŁ. @beer_man: Ale to nie jest rozwój to jest, chęć czystego zysku , nie czujesz tego jak to
pakkun - @padingtton: No dokładnie gościu, 3W zawsze na propsie, Reszta TO JEST KU#WA...
@pakkun: Nie chce mi się tego nawet czytać, bo hejtujesz nie zagłębiając się w to. Ja się nie zagłębie w to co napisałeś, ale hejt sobie odpuszczę. I tzw "propsy dla prawdziwych znawców rapu" wydaje mi się, że @motyw powiedział już wszystko w tym temacie.
@pakkun: #!$%@? nie lubiłem i nie lubię. Piha, Gurala też nie słucham. Nie trafiaja do mnie. W większości równonoc to dobra płyta. Zobacz na inne, 2-3 kawałki dobre a reszta to gnioty (nie mówie o wszystkich płytach). Sokół tworzy inny rap bo ma już ponad 30 lat. Myślisz, że ciągle będzie rapował o tym samym? Po pierwsze ile można, a po 2 ludzie się zmieniają i dorastają. Chociaż szczerze to wolę
@pakkun: to po #!$%@? cymbale powołujesz się na molestę?Molesta to tak samo włodi, pelson jak i vienio. Peja fanatyk? Bo wydaje mi się(zresztą większości tak się wydaje) , że Pariasi zjedli Rycha. Nagrał 10min jakiś wypocin, ale nic potem. Technicznie dobrze zrobiona jest cała płyta, a donatan ma takie skille, że głowa boli i nie wiem czemu nie możesz tego przyjąć. Rap idzie do przodu, nie zatrzymał się na K44, PFK
@Etiopski-Szeryf: No Wojtek S. to się nie bał zmiany na lepsze :) Ale to raczej dla niego lepsze (hajs hajs hajs), Sokół skapnął się, że rap dla osiedli, się za bardzo nie opłaca i lepszy jest zawodzenie z Marysią, bo nastolatki będą kupowały t-shirty :) Sokół nie jest słaby technicznie, bo to dalej Sokół ale to jak i o czym nawiją to już zostawie bez komentarza głębszego. Szkoda, że nie udało
@motyw: Cymbał to jesteś ty z uchem które chyba dymało stado dzikich mamutów, wyrażaj się chłoptasiu, Na starą Moleste cymbale. (ale skąd ty możesz ku#wa wiedzieć co to jest Mistic Molesta) Co do Rysia, to on też się wypalił chłopak, ale pokazał, że Rychu Peja jak chce to potrafi między innymi dzięki nagrywkom z Onyxem itd. :) A donatan to ma skile...yeap. Rap idzie do przodu to znaczy się co? Bo
pakkun - @motyw: Cymbał to jesteś ty z uchem które chyba dymało stado dzikich mamutów...
@pakkun: No faktycznie na temat molesty wiem gówno i dlatego jechałem w sobotę z Poznania do Warszawy na ich koncert.

Rap idzie do przodu to znaczy, że do przodu idzie forma i przekaz. Całe, życie nie będą ludzie rapowali o tym, że podjeżdżają niebieskie mendy i dostają #!$%@? na komendzie. Że uwielbiają jarać. Że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. Teraz są inne tematy. Tamte są już stare i oczywiste.