Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś #smartfon z #android co by na wykładach się zbytnio nie nudzić.


Mam na to około 1000 cebulionów (zawsze można coś tam przekroczyć jak będzie warto) - raczej czegoś nowego i raczej nie z chin ;)

Jakieś pół roku temu podobał mi się 1+1, ale musiałbym brać 64GB, a to aktualnie ~1500 zł.
Potem swoją uwagę przerzuciłem na Xperie Z Ultra - akurat do 1k cebulionów się kupi, ale wielkościowo chyba kapkę zbyt duże ;)

Co byście doradzili?

CPU: jakiś snapdragon pewnie, 4 rdzenie minimum 2.2

Ekran 5''+

1920x1080

Bluetooth 4.0

W miarę dobry aparat (jakościowo nie Mpx)

+opcjonalnie dual sim


#telefony
Pobierz
źródło: comment_1FMilkW4uj91rfdMh1kLpTCVfq7NNGQM.jpg
  • 15
@Mr--A-Veed: Nie no, opo 64gb chce, bo nie można włożyć karty - a 16 to za mało... (32 by już stykło)
Z chin tylko dlatego nie, bo chyba troche obawiam się płacić w ciemno komuś kto mieszka parę tyś km ode mnie ;)

@doenutt: dzięki że przypomniałaś - 1920x1080 też wymagane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sirgorn: ja od siebie dorzuciłabym Galaxy S4 i9506 (to ważne, bo ta wersja ma mocniejszy procesor), mam go z T-mobile i nie wiem czemu ludzie tak na te S4 narzekają, że gówno, że się tnie, że to, że tamto, miałam w łapie wiele telefonów teoretycznie o niebo lepszych a jakiejś ogromnej różnicy w działaniu nie widzę.
@super: też biorę taką opcje pod uwagę - chociaż to 5 stów, nie 3 ;P

@WesleyGibson: w sumie to wszystkie mają 1280x720 no i tylko HTC w miarę, chociaż CPU lipa

@JesterRaiin: jak wyżej, chyba, że nie chodzi o ten model

@doenutt: może mam błędne przekonanie, ale co spotkam kogoś z jakąś S'ką to ma pęknięty ekranik (ah, te studenty...), chociaż dzięki, z pewnością do przemyślenia - chociaż
@sirgorn: Ja mam od blisko dwóch miechów i nic się z nim nie dzieje, a już lata po pokoju jak się wkurzę xD może to też zasługa obudowy, bo silikon go ochrania. Mnie też nie jarały, bardziej chciałam LG G3 wziąć, ale po porównaniu tego jak działa jeden i drugi, wybrałam S4. I tata na tym skorzystał, bo fajną ofertę od T-mobile ma.
@sirgorn: Polecam Pentagram Monster X3 PRO. Ale koniecznie z dopiską "pro" bierz. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że miałem ten telefon ale wypadł mi na... autostradzie. Kupiłem więc taki sam model jeszcze raz. No, z dopiskiem "PRO" więc lepszy.

Moja recenzja w filmie niżej (w wersji PRO poprawiono dźwięk, instalację aplikacji i kamerę - już jest cacy!):