Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś grałem trochę online pokera i nawet miałem trochę sukcesów bo wypłaciłem kilka tysięcy cebulionów ale musiałem to rzucić bo mam tendencje do uzależniania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po 7 letniej przerwie chciałbym powrócić do tego sportu i znowu zacząć grać. Niestety Kaplica (niech rak będzie mu dany) ściga ludzi. Nie chcę się dać ciągać po sądach więc może jakieś mirkowe rady mi dacie jak uniknąć mamra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#poker #protip #pokerstars
  • 14
@kamilch78: nie wiem czy chcesz wracać do pokera onlline na takim nl2 to juz 2/3 graczy z huda korzysta :D nie mowiąc o tym że na zoomach sa grinderzy nl2-nl5 co regularnie subskrypce rąk kupują. Ogólnie poker onlline z roku na roku idzie w strone zawodostwa no co ma wpły mniejsza ilość graczy regulacje podatki rake itp.
@kamilch78: Nie bardzo poszperaj w googlach nl - nl5 to stawki o jakie grasz np na nl5 wkupujesz sie za 5$ dolarow i grasz na blindach 2 centy 5 centow nl2 analogicznie wkupujesz sie za 2$ i grasz na blindach 1 cent 2 centy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do grinderow to po prostu regularni gracze ktorzy najczesciej multitabling uprawiają czyli np graja na na kilku