Wpis z mikrobloga

@powodzenia: Samo czytanie komentarzy pod każdym #rozdajo daje raka, mireczki takie wolnorynkowe i wykrywaja wszystkie spiski na głównej, a dla gemboya czy innej kredki której i tak nie wyslesz dadzą sobie nasrać do ryja z połykiem.
Swoją droga mogłeś sie bardziej postarać, a nie wrzucać to samo, z fartem elo xD
@powodzenia: opowiem Ci moja #coolstory

Od siedmiu dni zmagałem się ze strasznym zaparciem. Próbowałem rożnych herbatek, środków przeczyszczających, polepszających perystaltykę jelit (swoją drogą odkryłem środek o dość zabawnej i sugestywnej nazwie "jeliton"), jednak po ich zażyciu nie odnotowałem poprawy na jaką liczyłem, czyli defekacji. W miarę upływu czasu skupiałem się coraz bardziej na moim samopoczuciu. Czwartego dnia tej katorgi nie myślałem już o niczym innym, tylko o zbierającej się we mnie
@powodzenia:

Funkcja płazów wesoło skaczących po lesie niedźwiedzi. Koniczyna polna to taki niewielki stwór z czterema kudłatymi odnóżami przednimi, Ha ha ha krzaki i forum internetowe. Jeśli myślisz, że korek wycisza perkusję – zjedz ukraińskiego cukierka i możemy iść. Widziałem, jak chmury deszczowe śpiewały o zmutowanych długopisach. Flądry? Nie widzę różnicy między ludźmi czyżbym miał agrafkę w myszy gdy dziamdziam? Zło, hi hi, by stać się lepszym człowiekiem. Nie patrz, co