Wpis z mikrobloga

Wczoraj sąsiedzi na górze urządzili sobie niezłą balangę, muza napiedalała konkretnie do 1, a już sam nie wiem do której słyszałem ciągłe darcie pysków. Ogólnie nie mam nic przeciwko imprezowaniu, ale wczoraj byłem strasznie dobity i chciałem się po prostu wyspać po dosyć ciężkim tygodniu. Niestety mojego celu nie udało się zrealizować; wstałem sobie dzisiaj ładnie o 9 i pomyślałem, że odwdzięczę się w pewien subtelny sposób za wczorajsze irytujące hałasy. Umyłem zęby i mordę, ubrałem się i poszedłem do sklepu po 1.5 kg. schabu :) Każdy pocięty kawałek mięsa (jest ich razem 14) będę rozbijał co kilka minut najgłośniej jak się da, tak żeby obudzić trochę ekipę i #!$%@?ć ich przez dobrą godzinę( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam sąsiadów pode mną, jesteście niechcianą ofiarą mojej małej zemsty( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem #dziendobry
jotuze - Wczoraj sąsiedzi na górze urządzili sobie niezłą balangę, muza napiedalała k...

źródło: comment_0zWp4XQLsGz6AYSIIpTXUOHGEnurb75B.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@jotuze: jakbyś mieszkał w starych blokach to mógłbyś zablokować guzik od domofonu, żeby wciąż dzwonił. Wtedy nie byłoby niewinnych ofiar ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Umyłem zęby i mordę, ubrałem się i poszedłem do sklepu po 1.5 kg. schabu :)


@jotuze: Oj do mściciela z krwi i kości bardzo Ci daleko. Nie mogłeś po prostu naparzać w morką szmatę na desce bez wychodzenia z domu po schab?
  • Odpowiedz
@kozi: Czytać nie umiesz stulejarzu? Już Ci wzrok zanika od siedzenia w piwnicy czy co? Możesz mi to #!$%@? wytłumaczyć? Idź bajki pooglądać, może tego kaczora donalda co masz w avatarze 8 latku xD
  • Odpowiedz