Wpis z mikrobloga

Jak na razie wszystko działa. Napompowałem bez problemu. Nie było eksplozji po przypadkowym wygięciu wentyla. Nie zaplątał się również w szprychy i piastę ;) Tak jak przewidywałem, po napompowaniu trzyma się pionu niczym gwóźdź deski desce. Trochę pojeździłem i nie widzę większych problemów. Nie wiem jeszcze jak przy dużych prędkościach, ale obstawiam, że nadal będzie to mankament głównie wizualny ( ) Tak czy siak, mam nauczkę na przyszłość -

Pamiętaj kolego, nie kupuj dętki która ma wentyla zbyt długiego.

#rower #szosa
@Bimbermaeister: @patrol798: @Grevil89: @piteerowsky: @Massad: @JackBauer: @zgredoslav:
puchacz265 - Jak na razie wszystko działa. Napompowałem bez problemu. Nie było eksplo...

źródło: comment_NIubj8rd01mECOeQB8nnKvv93tXhHWXG.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@puchacz265: Dziś właśnie założyłem dętkę z normalnym wentylem, bo podobnie jak ty kupiłem z długim. Jak szukałem w Decathlonie dętki, to patrzyłem, żeby miała odpowiednie rozmiary, a nie wiedziałem, że długość wentyla jest też istotna. W normalnym sklepie, pewnie by mnie uświadomili przed zakupem. Przejechałem na długim wentylu 400km i w sumie nie było żadnej różnicy, ale wszyscy się pytali co on taki długi, więc zmieniłem na normalny :)
  • Odpowiedz
@michnic: Serio chciało Ci się zmieniać dętkę tylko dlatego, że ludzie się pytali? xD No, ok :) Mam uraz do Decathlona. Kiedyś kupiłem tam przednią lampę i padła mi po jednym dniu. W ogóle słabej jakości sprzęt rowerowy tam mają.
  • Odpowiedz
@puchacz265: Zmiana dętki, to jakieś 10 minut zabawy, można się poświęcić. Decathlon ma to fajne, że idziesz z paragonem i oddają kasę bez wnikania w szczegóły. Co do jakości towarów, to raczej nie mam zastrzeżeń, mają jakość odpowiednią do ceny.
  • Odpowiedz