Wpis z mikrobloga

Z racji, że @Rabusiek ma mnie na #czarnolisto z powodu #prawdawoczykole, to piszę tutaj w odniesieniu do jego wpisu tutaj:
http://www.wykop.pl/wpis/11968175/damprace-praca-internet-socialmedia-szukam-kogos-k/
i użyję jego tagów: #damprace #praca #internet #socialmedia
aby przestrzec ludzi przed współpracą z owym użyszkodnikiem.

Jakby jego były "pracownik-wolontariusz" z ekipy forumowo-serwerowej (która niegdyś liczyła ponad 40 osób i się wykruszała do 0) stwierdzam, że

__nie warto z nim robić interesów.

W skrócie: wszystko ma gdzieś, póki są zyski, nie szanuje ludzi, chyba że mu wchodzą w 4 litery. Nie interesował się stronami, potrafił nie odwiedzać je miesiącami i jedyne co robił, to opłacał serwery z reklam google. Olewiński szacunek - lvl expert.

W załączniku daję naszą rozmowę po tym jak mu wszystko "dupło" i powiedziałem mu wprost to i owo.
Atexor - Z racji, że @Rabusiek ma mnie na #czarnolisto z powodu #prawdawoczykole, to ...

źródło: comment_ZPtFDaKsTJZCCaj74IaXbmhr1xUaf5Bi.jpg

Pobierz
  • 11
@RPG-7: "Najlepsze" były jego pomysły, że tu będzie "sklep", tu otworzymy hosting, hur-hur głośno, nadzieja u userów a potem R. znowu wsiąka gdzieś na 2 miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkoda, bo strona z racji domeny miała zaje...duży potencjał na zyski, społeczność etc. a nic z tego nie wyszło.
@BluRaf: Sama gra jest OK, kreatywna, dość pomysłowa, ale jeśli coś jest słynne i znane, to przychodzą dzieci i potem robi się z tego internetowy rak. jak jeszcze grałem w MC to za to sobie ją ceniłem, ale gra na "single" nie sprawia w niej przyjemności, a na multi masz wysyp idiotów. Brakuje dojrzałych graczy. R. miał szansę stworzyć dobrą sieć, zwłaszcza że ekipa moderatorów gry i forum pilnowała aby taka