Wpis z mikrobloga

W ramach rozpoczynających się dziś w Warszawie Dni Ateizmu ma mieć miejsce konferencja o wolności słowa, sumienia, nauki i wyrazu artystycznego. Konferencja ta odbędzie się w Sejmie, z inicjatywy partii lewicowych.

Do rzeczy: jak na tę konferencję zareagowali prawicowcy? Oddajmy głos wiceprzewodniczącej "Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski": #

Organizowanie takiego spotkania w Sejmie jest karygodne.

Dla mnie jest to nie do zrozumienia, że w polskim Sejmie odbywa się taka konferencja – w roku, który polski parlament uznał za rok św. Jana Pawła II.

W czasie, kiedy powinniśmy wcielać naukę Jana Pawła II w życie, w Sejmie przyjmuje się różne lewackie projekty oraz promuje się lewicowe ideologie.


Ot, wolność zdaniem prawicy. Zespół do przeciwdziałania ateizacji = OK, rok JP2 = OK, krzyż w Sejmie = OK, konferencja ateistów = nie OK, bo Polska wielka katolicka.

#tysiacurojenniezaleznychmediow #truelolcontent #bekazprawakow #neuropa #religia #katolicyzm #ateizm
  • 73
Ot, wolność zdaniem prawicy. Zespół do przeciwdziałania ateizacji = OK, rok JP2 = OK, krzyż w Sejmie = OK, konferencja ateistów = nie OK, bo Polska wielka katolicka.


@alkan: Ja też nie chodzę do kościoła ale jakoś nie mam problemu żeby się z tym pogodzić. W obrządku rzymskokatolickim ochrzczonych jest 87% mieszkańców Polski i to DO NICH należy wybór czy w sejmie będzie krzyż.
To tak jakby w domu gdzie mieszka
@SuperPunia: Też tak uważam, ale nie zrealizujemy tego poprzez organizowanie konferencji ateistów.
Mam na myśli to że gdyby w Polsce te 87% stanowili ateiści to mielibyśmy identyczną sytuację, z tą różnicą że wmawialiby nam doktrynę typu "Boga nie ma i basta"! A teraz wmawiają że "Jest jedyny PRAWDZIWY!".