Wpis z mikrobloga

Zaczynam odwalać kitę w mojej pracbazie..

Otóż dziunia od karty do bankomatu, o której onegdaj pisałem nie ma chyba za dużo do roboty, bo przez 8h pisze swojego bloga..
Już jakiś czas temu podejrzewałem, że odwala prywatę, ale ostatnio jak wymaszerowała z pokoju, zajrzałem w otwarty dokument i okazało się, że nawala właśnie artykuł o "torebkach z frędzelkami" ..

Dalej.. pracuje w moim pokoju koleś, taki po 50-tce.Ma on zajmować się sprzedażą domów drewnianych. Ostatnio zaczął wychodzić o 12, czyli po 4h pracy. Na początku myślałem, że ma spotkania biznesowe, ale dzisiaj się przyznał, że jak na razie interes się dopiero rozwija, zamówień nie ma, a on przecież ma w domu trochę do zrobienia.

Moja kopara osiągnęła poziom parteru.



#pracbaza #gorzkiezale #bekazpodludzi
  • 13
@jonzi: szefa więcej nie ma jak jest, poza tym siedzi w innym pokoju i w ogóle nie ma kontroli nad tym co się dzieje we firmie (nawet nad kończącą się kawą ( ͡° ʖ̯ ͡°))
@maruch: ze zdjęć nie ta Karyna .. ale artykuł może być jej, bo ostatnio się chwaliła, że pisze dla znajomych posty na bloga..

@antros: skoroś taki zainteresowany, to odpowiem ;) Otóż znalazłem lepszą pracę ponad rok temu. Jestem bardzo zadowolony. Prezes jest programistą i nie ma użerania się z klientami i problemu z żałosnymi wycenami projektów. Zespół młody, ale doświadczony, a projekty rozwojowe. Nic dodać, nic ująć ;)