Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to ja nawet nie wiem. Mam siostrzeńca co jest w 6 klasie podstawówki. Od 6 klasy mają innego nauczyciela. Poprzednia nauczycielka wykitowała czy zrezygnowała jak jakiś synek obalał komunę pod ławką. Jakoś tak to było. Stara była, więc to był jej czas. Nowy nauczyciel to jakiś Marian co działa w jakiś grupach patriotycznych czy #!$%@? wie dur. Krzepi w młodych synkach patriotyzm i kulturę fizyczną. Zaraził wszystkich tak, że cała klasa była pod jego komendę. Moda się zmieniła. Dzieciaki nie chodzą już w koszulkach z jakimiś czerwonymi, lewackimi koszulkami ze zbrodniarzem Bobem Marlejem, ani żadne Metalliki, Slipknoty. Wszyscy #!$%@?ą w jakiś koszulkach red is Bad, żołnierze wyklęci i takie tam. Siostra mi opowiadała, że jej synek zerwał wszystkie plakaty hip hopowych zespołów, płyty, ciuchy ze skejt szopu i poszedł to spalić w lesie. Musiała mu nowe ubrania i buty kupować. Powiedział, że nie chcę chodzić jak murzyn. Więc musiała całą wypłatę #!$%@?ć na glany, spodnie i kilka bluz i koszulek z tego sklepu red is Bed czy jakoś tak.
Młody zainteresował się jeszcze bardziej In to historia, że zaczął działać też w jakiś grupach czy nawet szukać antyków. Raz naostrzył sobie jakiś patyk, wziął saperkę i powiedział, że idzie szukać jakiś wykopów. Chodziło, o jakieś pozostałości sprzed wojny. #!$%@?, że #!$%@?ły mu się miejsca, bo linia frontu była gdzieś indziej. Zresztą to nie ta wojna.
Ostatnim czasie w szkołach jest moda na żołnierzy wyklętych. Moja edukacja była na tyle programowo #!$%@? i uczyłem się jeszcze w ciemnych czasach, że nie mieliśmy takiego czegoś jak żołnierze wyklęci. Do dzisiaj intryguje mnie ten temat. Jestem skrzywdzony przez program edukacji ja tego nie miałem. Młody pokupował razem z koszulkami, jakieś plakaty i naklejki, miał cały pokój #!$%@? tym. Najwięcej miał plakatów jakiejś Inki, #!$%@? wie zresztą kim ona jest czy była. Na początku myślałem, że to jakaś idolka, piosenkarka, aktorka. Jednak przyglądając się bliżej skumałem, że te foto nie z tej ery. Myślałem też, że to z Holiłudu aktorka jakaś, seks bomba przed wojenna. Też nie to. Dopiero kolega co kończył historie i żołnierzy wyklętych miał na ostatnim roku wyjaśnił mi tą modę i fenomen w ostatnim czasie.
Pewnego dnia odwiedziłem szwagra i siostrę. Był weekend i korzystałem z wolnego. Piliśmy razem. Ja waliłem piwka i trochę przesadziłem. Widząc, że mam dość i chce mi się spać walnąłem się na kanapie w salonie i zasnąłem. Obudził mnie dopiero ochota na siku. Ledwo przytomny i pijany udałem się do łazienki. Nie zauważyłem nawet, że zapalone jest światło. Mieszkają oni w moim starym mieszkaniu, więc potrafiłem chodzić tam nawet z zamkniętymi oczami. Wchodzę do kibla, a tam głośny dźwięk EK! Otwarłem oczy, patrzę, a ten #!$%@? siedzi z jakimś dużym albumem ze zdjęciami, chyba była tam owa Inka i ten pałuje Wiplera. Ten jak sparaliżowany trzyma knagę w ręku, w drugiej album ze zdjęciami i otwartą gębą. Zamknąłem drzwi, poszedłem odlać się do zlewu w łazience obok i kima. Rano młodego nie było. Podobno miał jakąś zbiórkę tych jego grup poszukiwaczy złomu i grzybów. Ja zjadłem śniadanie z siostrą i pojechałem autobusem do siebie.
Nigdy jej nie powiedziałem co się stało. Jednak sprawa wyszła na jaw na zebraniu. Matka jednego z uczniów przyłapała swojego syna jak obalał Koloseum przy wspomnianym wcześniej albumie. Owy album to też ciekawa historia. Chłopcy w klasie dostawali od pana Mariana (tego nauczyciela historii od krzepienia patriotyzmu i kultury fizycznej) na tydzień album ze starymi zdjęciami. M.in. tej słynnej Inki. Siostra buchnęła śmiechem jak jedna z matek o tym opowiadała. Nawet ten album ze zdjęciami zarekwirowała swojemu synowi i na zebraniu starała się przerzucać kartki. Które się kleiły. Wiadomo od czego. Śmiała się, jednak w nie znała do końca prawdy. Jej syn też się spuszczał na ten album. Nigdy nie powiedziałem jej prawdy. Nauczyciela zwolniono, podobno bawi się teraz w politykę czy coś. Gówniarz sprzątnął znowu pokój z plakatów i naklejek i przegląda jakąś głupią stronę gdzie ludzie plusują jakieś głupie zdjęcia i filmiki z kotami.

#pasta #heheszki #bekazprawakow #ruchnarodowy #zolnierzewykleci
g.....n - Co się #!$%@?ło to ja nawet nie wiem. Mam siostrzeńca co jest w 6 klasie po...

źródło: comment_N8qJDJx0GdU5MtZlxtiwbaCkiIpFoK6i.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz