Wpis z mikrobloga

Miszyn częściowo akompliszd! :) dokręcilem na gorąco,i nie przecieka, ale taśma teflonowa czeka w pogotowiu:) i pierwsza warstwa idzie także dobrze, była to wina słabo docisniętego dociskacza filamentu (aczkolwiek nadal nie ufam chińskiemu hotendowi, bo wczoraj przy tych samych ustawieniach się na mnie wypiął) #reprap #druk3d @gromwell @FlameRunner dzięki Panowie i pytanie(a): jeśli drukujecie z PLA to z jakimi prędkościami i czy macie dodatkowe chłodzenie wydruku? Czy probował iście kalibrowac drukarkę pod takie diwadla http://www.thingiverse.com/thing:15087 bardziej chodzi mi o te "wiszące" struktury niż o ciągnięcie materiału. Dziękuję do widzenia :)
p.....s - Miszyn częściowo akompliszd! :) dokręcilem na gorąco,i nie przecieka, ale t...

źródło: comment_A2OS6lNtTVcc6rAKMBOY2KE3Z0R32jRS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MpowerUK: najbardziej chiński full metal z allegro :)

@gromwell: miałem szerokość plastiku ustawiona na 0.7 po jakiejś dziwnej geometrii z którą eksperymentoealem to po pierwsze primo :) a po drugie primo rzeczywiście po wyregulowaniu idlera zaczął podawać za dużo plastiku, a kurde idealnie dawał 100mm jak o to prosilem:) czyli w każdej opcji miałeś rację :) mostki juz lepiej wychodzą ale jeszcze nie całkiem poziome, pewnie przyda się
  • Odpowiedz
@paniczklos: to ze pobiera 10cm to jest nadal średnia jakość, w wielkości nozzla średnicy filamentu są błędy, najlepiej obserwować to co wychodzi
Ta metoda z 95% infillu daje dosyć dobry pogląd na to co się dzieje, ja przy każdej zmianie filamenty robię taki test. Simplyfy3d pozwala ci na wydrukowanie kilku elementów z różnymi ustawieniami, mam przygotowany g-code z flow od 85 do 115 i zawsze wybierak najlepiej wyglądający
  • Odpowiedz