Wpis z mikrobloga

pierwszy dzień na siłce i standardzik. luz jest, wszystko elegancko, pompa gitez, nie ma lippyy. no i tak lece sobie z cwiczeniami, laski na mnie patrza, mokro w gaciach, ja myslami rucham je jak zwierz bo przegryw, a tutaj jakis koksik do mnie EJ ASEKURUJ ;/. no to ja sobie myśle git no git, asekuracja ważna rzecz, na klacie to wiadomson, może jakas loszke zlokalizuje, hehe. na ryju robilemtomilionrazy.jpeg, i asekuracja jakiej by się arnold nie powstydzil. koksik pod sztanga uff puff już nie może, ja mu elegancja podnosze no i git, koniec serii. no i tak stoje nad nim, on wymeczony i nic. no #!$%@? no nic! nawet #!$%@? dziekuje. NO NIC! TAKA OBELGA jakby mi się zesrali do ryja za darmo. no to sobie mysle, poczekaj ty prawie wykształcony dubku, ja ci pokaze. no i druga seryjka, ja asekurant pierwsza klasa, no bo jak inaczej, laseczki patrza, jestemsilacz.jpg, a ten chory #!$%@? już chce konczyc, ja mu mowie CO TY #!$%@? 8 ROBISZ? (no może tak nie powiedziałem ale pomyślałem na pewno) on do mnie ze tak i w dupie ma wszystko, no to ja mu #!$%@? obciążyłem ta sztange, niech #!$%@? wie. no i wielkie olaboga, dusi się chłopak, wielkie rzeczy. grzecznie podnosze no bo ja to ja, grzeczny anon, i mowie: co oddupcasz. dziesiec ma być, nie ma lippyy. on coś tam, ze hurr durr, ze jestem #!$%@?, zaczyna wrzeszczeć i w ogole. cala silka się patrzy, ja czerwony bo laseczki tak się patrza z pogarda, no i nie wiem co zrobic. kogsig się #!$%@?, cos tam #!$%@? a ja taki zgredek.zip przy nim, nie wiem co zrobic, to wziąłem zamach i GO Z CAŁEJ #!$%@? W KOSTKE, JAK SZATAN #!$%@? WYCELOWAŁEM TAM GDZIE SIĘ NIE SPODZIEWAŁ #!$%@?, no bo co! i się udarl chory #!$%@?, jakbym mu co najmniej fisting #!$%@?ł analny, no jak kuźniar prawie, cwel. ale #!$%@? to, #!$%@? z siłki jak oszalały, loszki w #!$%@? nie wiedza co się dzieje, ja tylko się uśmiecham i im oczko puszczam. dobrze ze w kieszeni rejbany miałem super drogie, bo jak tylko wyszedłem od razu założyłem je na oczy dla niepoznaki. już nigdy tam nie wrócę. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pasta #coolstory #nocnazmiana #poosypane #niesmialepoczatki