Wpis z mikrobloga

226 049,04 - 7,00 = 226 042,04

Testowanie nowych kapci.

Zupełnym przypadkiem kupiłem dzisiaj buty. Już jakiś czas zastanawiałem się, czym zastąpić swoje biedackie buty z decathlonu, byłem po jakieś bzdury w sklepie a prawie że w drzwiach Sport Directa stała sobie sterta pudełek z butami Karrimor Duma, na wyprzedaży z racji wejścia modelu z 2015r. Szybka przymiarka, sprawdzenie opinii w necie, okazały się całkiem dobrze leżące na stopie wiec powędrowały do koszyka. Nie jest to może jakaś wysoka półka ale na moje 30 km tygodniowo wystarczy. Zawsze lepiej niż jakieś Kalenji. Sprzęt trekkingowy Karrimora sprawdza mi się bardzo dobrze więc może i z butami do biegania będzie podobnie.

Bieg całkiem przyjemny, całkowicie spontaniczna trasa zamiast standardowej rundy po wałach.

strava

#sztafeta

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz kozio23 - 226 049,04 - 7,00 = 226 042,04

Testowanie nowych kapci. 

Zupełnym przyp...
źródło: comment_jGlguc6A1JFpQBNCpYSuXhVr9wy65fBz.jpg
  • 4
@linoleum: Słyszałeś kiedyś słowo "ka(r)rimata"? tak, wzięło się od nich, jako pierwsi to wymyślili. Jeszcze kilka lat temu w środowisku górskim to była firma-legenda, coś jak TNF, potem kupił to kto inny i zaczęła się loteria, albo trafisz na coś ultra dobrego albo totalny chłam, za to ceny windują bardzo w dół i weszli w inne sporty jak np bieganie a nie tylko wspinaczka/trekking.