Wpis z mikrobloga

Przymierzam sie do zakupu jakiegos dobrego aparatu cyrfrowego który potrafiłby robić zdjęcia w naprawde dobrej jakości. Moj budzet zbyt wielki aktualnie nie jest, wynosi 600zł (nowka albo srednio uzywany).

Z aparatami miałem styczność nie raz, ale takimi z niskiej polki za 200zł i mocno sie niechecilem ze wzgledu na jakość jaką prezentowaly. Chetniej kupiłbym lustrzanke i zaczął uczyć się robić bardziej profesjonalne foty, ale obstawiam ze w tej cenie raczej niczego dobrego nie znajde a jak juz znajde to pewnie zajechane z 100000 zdjęciami na liczniku jak nie wiecej.

Co moglibyscie polecic? Aparat bylby wykorzystywany do podrozniczych zdjec, ale rowniez do fotogrametrii.
#aparat #fotografia
  • 8
@maks0012: Ja kupiłem sobie fujifilm s8600 ze sklepu gdzie lisowska wzięła udział w świetnej reklamie xD. Polecam, choć raczej w przypadku gdzie chcesz używać trybu manualnego, bo automaty raczej średnie. Przy niskim ISO robi całkiem spoko zdjęcia no i ma bardzo duży zoom x36 (śmiesznie długi obiektyw) zapłaciłem za niego 499złociszy.