Wpis z mikrobloga

@goblin21: Swoją drogą Twój wpis zrobił kawał dobrej roboty.
Elita wykopu zebrana w jednym miejscu żeby zostawić komentarz w którym Ci ciśnie i dowartościować się Twoim kosztem.
Nie pozostaje nic jak przeglądać i czarnolistować.
  • Odpowiedz
@goblin21: Współczuje


Widać, że chciałby mieć z Tobą kontakt a Tobie brakuje za grosz kultury. To chyba nie takie trudne udawać przez 2 godziny raz na rok że się nie patrzy na kogoś z wyższością i wpieprzać kanapki z szynką od czasu do czasu się uśmiechając zamiast gapić się w mirko?
Kiedyś będziesz sam jak palec i nikt już nie będzie chciał mieć z Tobą kontaktu to może docenisz
  • Odpowiedz
@goblin21: A ja Cie stary rozumiem. Nie rozumiem tego #!$%@?, że nie jesteś żadnym introwertykiem tylko #!$%@?, skoro jedną z głównych cech introwertyków jest to, że imprezy ich nie bawią i takich rzeczy unikają. No ale co ja jako introwertyk wiem, pewnie to tylko psychologiczne #!$%@? a ja jestem #!$%@? xD To raz. Dwa, nie rozumiem tego #!$%@?, że niby obrażasz bratową, skoro #!$%@? nie zrozumiała aluzji, że miałeś lepsze
  • Odpowiedz
@goblin21: Ale z ciebie burak. Wszystko okay poza patrzeniem z niesmakiem jak inni polewają wódkę albo krytyka tematów do rozmowy. Jak taki mistrz konwersacji, to staraj się wprowadzić wyższe standardy. Ewidentnie masz przerost ego czujesz się jakiś lepszy i dlatego na sposób zabawy innych patrzysz z góry. Podczas gdy sam nie potrafisz się dobrze bawić z ludźmi nawet gdybyś chciał.
  • Odpowiedz
@goblin21: Weź ty wyłącz komputer i wyjdź z domu. #!$%@? zaryzykuj. Nosz #!$%@? i nie #!$%@? tutaj swoimi wadami tylko skup się na zaletach. Chwilę Ci to zajmie a będzie w #!$%@? przyjemniejsze.
  • Odpowiedz
@goblin21: człowiek, który żyje tylko dla swojej przyjemności chroni się psychologią. Ja proponuję klasyczne wyjście proponowane przez barda: zabij się.

@Magik_Antonio: Sobie nie wycieraj gęby mały człowieku obiektywizmem bo nawet podstawowych znaczeń nie znasz. Also zmień avatar bo mnie kłuje w oczy karle.
  • Odpowiedz
Dobra. Jest setka plusów po czterech i pół godzinie od spłodzenia wpisu i pierwsze miejsce w gorących 6h. Możecie się rozejść. Nie ma żadnego introwertyzmu.
  • Odpowiedz
@goblin21: BTW. Dziwisz się że twierdzisz że nie masz do kogo iść jak każdego tak odrzucasz jak pokazane w tym screenie?

Każdy ma do kogo. Możesz iść nawet do brata, do sąsiada, sąsiadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ciotki, wujka, pana pod sklepem.
  • Odpowiedz
@goblin21:

Piszesz do bratowej bardzo niemiło i z wyższością: ich wesele było tak złe, że się urwałeś, ich imprezy ssą, ich rozmowy są o niczym, na ich picie patrzysz z niesmakiem, normalnie książę pan wśród plebsu. Nie wiem co ta kobieta ci zrobiła, że zasłużyła na taki ton, ale proponowałabym go trochę przytemperować.


@Killjoy: trafiła w sedno. Pamiętam jakiś Twój wpis o weselu brata czy tam siostry i chyba Cię nawet broniłem, ewentualnie nie chciało mi się pisać komentarza, ale rozumiałem. Tak samo w tym przypadku można było na sto różnych sposobów rozegrać to z klasą, odmówić. A Ty wyszedłeś na jakiegoś królewicza, który z jednej strony się wywyższa i nie chce przebywać z plebsem, co daje wyraźnie do zrozumienia, a z drugiej żali się niczym nieszczęśliwie zakochana nastolatka, której nikt nie rozumie. Nie dziwię się, że
  • Odpowiedz