Wpis z mikrobloga

Mirki, co się wydarzyło przed chwilą, to nie wiem!

Przeglądam kulturalnie Reddita po południu, aby zobaczyć co tam ludzie ciekawego piszą, co się zmieniło w technologii, kto co zbudował, może jakieś roboty, może jakieś ludzie ciekawe linki wrzucili.

Natrafiłem na link, gdzie gościu pisze, że jeżeli jesteś studentem, to masz możliwość dostać od groma edukacyjnych rzeczy.

http://www.reddit.com/r/YouShouldKnow/comments/2zy0dv/ysk_that_you_can_get_a_bunch_of_free_premium/

Całkiem ciekawa sprawa. Podobno trzeba mieć studenckiego maila z końcówką "edu".

No to wchodzę na mojego uczelnianego żeby sprawdzić maila. A tam?! O godzinie 15 można zapisywać się na nowe plany....

Nikt mi nie powiedział, no to ja sprawdzam 3 minuty przed nasz system studencki. No rzeczywiście na plany można się zapisać. Wpisuję hasło podane w e-mailu.
Działa. Sprawdzam jakie są plany do wyboru na szybkiego. Czwarty jest najlepszy, a "3" i "5" są najgorsze.

Nie zdążyłem się zapisać na plan numer 4, ale dałem radę na trochę gorszy z numerem "2".
Minutę później już nic nie było dostępne.

10 minut po trzeciej dopiero ktokolwiek zaczął cokolwiek wspominać, że są plany dostępne i hasło, i że to dzisiaj o 15 xD

Co jest w tym najśmieszniejsze?

Nie wchodziłem na studenckiego maila od zakończenia semestru (koniec stycznia).

A chciałem tylko sprawdzić, czy mogę używać niektórych komercyjnych produktów.

Jak ktoś jest studentem to dostajecie darmową domenę od githuba z końcówką "me"
: > Free .me domain and hosting for a year from Namecheap

Z fartem!

ps: jak ktoś jest studentem i chce się pouczyć programowania to JetBrains oferuje darmowe programy!
https://www.jetbrains.com/student/

Nie wiem jak to jest z polskim studentami. Macie końcówkę .edu?

#rezixwniemczech #studia #studbaza #nauka #programowanie
  • 6
@Rezix: Moje podanie na github pack rozpatrywali chyba z 4 miesiące (właśnie na polski mail z końcówką edu), nie wiem dlaczego :) Na szczęście rozpatrzyli pozytywnie. Za to jetbrains to od ręki przeszedł.