Wpis z mikrobloga

@nofink: kurs akcji CD Project RED wzrósł o ponad 5%, co jest raczej rzadkością, a ja nie mam pojęcia czemu, ponieważ nie robili żadnych oficjalnych ogłoszeń.
  • Odpowiedz
@nofink: premiera w maju, jednak przeważnie takie akcje dzieją się po jakimś wydarzeniu, nie od tak.

Znalazłem tą informację, co może być częściowo przyczyną:

Aby podziękować Wam za zakup gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, każdy gracz, niezależnie od wersji gry, tj. platformy czy edycji, otrzyma 16 DLC za darmo. Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry!

Więcej szczegółów: http://thewitcher.com/news/view/868
  • Odpowiedz
@shdw: to jest bardzo stara wiadomość, znana od dawna. Nic specjalnego się nie dzieje, parę dni temu jeden redaktor opisał wrażenia z gry w Wiedźmina (gral bez ograniczeń). Poza tym to cisza.
  • Odpowiedz
@shdw: Nastąpiła publikacja raportu pod koniec poprzedniego tygodnia, który o dziwo był całkiem niezły to raz, a dwa że to był właściwie ostatni logiczny moment na ewentualne przesunięcie premiery - jako że nie nastąpiło to cóż :)
  • Odpowiedz
@shdw: Ponadto w USA wydawcą Wieśka jest Warner Bros Entercośtam. Dla gry Batman coś tam też wydawcą w USA jest Warner Bros i wczoraj poszło na przykład info, że Batman zostanie przesunięty o miesiąc, bo tak odstęp między premierami wynosiłby około 2-3 tygodni. Mogło to być potwierdzenie dla inwestorów, że warunki do premiery w USA będą dogodne oraz mogli to potraktować jako potwierdzenie terminu premiery W3. O co faktycznie chodzi?
  • Odpowiedz