Wpis z mikrobloga

@fstab: do muzyki jeszcze daleka droga, na razie poznaje sprzęt, musze jeszcze sobie pospawać jaką konsolke na to bo nie ma w sprzedaży takiej jaka mi spasi a dodatkowo ceny z kosmosu.
Zrobie lepszy stół w 3h z profili stalowych i blatu.
@SUQ-MADIQ: nie chodzi o otwory do chłodzenia, tylko o to, że sprzęt pod nim go grzeje i musi się bardziej wysilać, aby się ochłodzić i traci przez to wydajność.
@SUQ-MADIQ: Akurat jedyna dobra rzecz jak dla mnie w custome one była właśnie pancerna konstrukcja pałąka i widełek wyjęta żywcem z dt 770 pro i dt 990 pro. W tych studio widzę że kabel ten sam co w moich dt 990 pro 250 ohm. Dużo lepiej to gra od custom one zwykłych? Bo jak dla mnie one były fatalne.
@SUQ-MADIQ: nie o to chodzi. Pod nim jest konsola, ona się nagrzewa, ciepło idzie do góry i grzeje laptopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oddziel go od sprzętu poniżej czymś co nie przewodzi ciepła
@SUQ-MADIQ: wykorzystanie przestrzeni mistrzostwo świata, ale w produkcji się nie sprawdzi, pierwsze odbicie dźwięku od ściany, drgania i odbicia od komody - taka dobra rada postaw sobie monitory na osobnych stojaczkach nawet sam zmontuj jakieś DIY, a jak już stawiasz Głośniki na biurku (komodzie | szufladzie), to przydała by się jakaś izolacja akustyczna np pady z Primacoustic (RX7 Recoil Stabilizer). Nie mówiąc już o tym że przy takiej odległości monitorów problemy
@Ojezu: pałąk jest stalowy, widełki też, żywcem wycięte z blachy - dlatego je kupiłem bo zawsze pękają mi w tych miejscach.

Nie wiem czy gra lepiej od custom one - na forach raczej spotykałem negatywne opinie o custom pro (że nie są pro) custom studio to nowy model który zastępuje któreś 80 omowe studyjne. Inni oceniają je dobrze, ja nie mam jak ich porównać, ze studyjnych modeli miałem hd280pro - wydaje