Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MWittmann: Odpowiedź Ewy na post Aureny:

Ewa Zajączkowska Oj dziewczyno...jaka Ty jesteś super... Chyba Ci się bardzo nudzi skoro z taką namiętnością >śledzisz moje zdjęcia i wpisy a skrupulatnie komentujesz każdy z nich, taka konserwatystka a tak plotkuke i interesuje >się życiem innych... Proponuję zająć się sobą i swoim facetem z piskliwym głosikiem, a jak coś Ci we mnie tak bardzo >nie pasuje to pokaż, że jesteś lepsza,ale zrób to na
@ravebean: dokładnie xD ile ona tych wielce atencyjnych zdjęć ma ! 1 więc nie wiem o co ból dupy xD a z tym tyłkiem no to po ch*ju wyzywające xD to przegrywy sobie coś uroiły xD weźcie wy swoje znajome nda fb przejrzyjcie nawet te ogarnięte to co druga ma pewnie lepsze
@MWittmann: lol, myślałem, że ta Aurena to jakieś fake konto, a to panna chyba jednego z najbardziej rozpoznawalnych młodych kucy, który w dodatku został w KNP.
Swoją drogą, to jak dobrze pamiętam, to siedział on razem z Zajączkowską w studiu po wyborach samorządowych i razem próbowali zaorać Kuźniara, ale im trochę nie wychodziło ( nie tylko Ewie), a teraz już po niej ciśnie.
sartek - @MWittmann: lol, myślałem, że ta Aurena to jakieś fake konto, a to panna chy...

źródło: comment_2fS9QOaUjvn91bqAJBO93UbWYKSmDFsg.jpg

Pobierz