Wpis z mikrobloga

Jakiś randomowy facet jadł obok mnie kebaba w #janki,ja postanowiłem zostać jednak chwilę dłużej w kfc.Kilka minut później wyczytują nr rejestracyjny mojego samochodu w centrum(mam się natychmiast stawić).Z daleka widzę policję,pogotowie, ogólnie mnóstwo kogutów. Patrzę, facet, który przed chiwilą jadł przy mnie kebsa, teraz leży na noszach z kawałem szyby w głowie.Najpewniej straci wzrok na jedno oko. Wypadek spowodował typowy 20letni sebix wraz z jakąs karyną.Sebix ogólnie przerażony tym co się stało.Wymusił pierszeństwo #!$%@?ąc jak szalony.Uderzył w samochód, a tego tak obróciło, że wbił się w inne na parkingu przy okazji uszkadzając mój.Kto wie czy jeśli nie wyszedłbym w tym samym czasie z kfc co facet od kebsa to czy bym teraz tutaj pisał ten post. Życie jest cholernie nieprzewidywalne #truestory #coolstory
mlg20 - Jakiś randomowy facet jadł obok mnie kebaba w #janki,ja postanowiłem zostać j...

źródło: comment_cbU1UZ8YUX9UPnbiiQnNrLt6G7Oqnf9z.jpg

Pobierz
  • 26
@lazer: pewnie takimi rzeczami bym się ani nie zamartwiał, ani nie zastanawiał bo po prostu bym nie istniał.Chodzi mi o efekt motyla, który wystąpił w dzisiejszym dniu przed chwilą
@mlg20: ciągle występuje tylko czasami sobie to można uświadomić w tak dobitny sposób
a istnialbys tylko trochę inny i pewnie też by cię spotkała tą sytuacja i być może również byś o tym napisał na mirko :D